Telšių rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtoja – „Byggvito“ komanda

Vasario 1 d. baigėsi tris mėnesius vykusios Telšių rajono salės futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo 8 komandos.

Pirmajame pirmenybių varžybų etape komandos rungtyniavo dviejų ratų sistema. Antrajame etape komandos, iškovojusios 5-8 vietas pasitraukė iš pirmenybių, o 1-4 vietas užėmusios  komandos tęsė kovą dėl pirmenybių apdovanojimų.

I pusfinalyje susitiko po dviejų pirmenybių varžybų ratų pirmąją vietą iškovojusi ,,Centro“ komanda su ketvirtąją vietą užėmusiais ,,Spartans“ futbolininkais. Šis pusfinalis turbūt nustebino tą dieną susirinkusius sirgalius, nes po atkaklios kovos pergalę rezultatu 5:3 pasiekusi ,,Spartans“ komanda pateko į finalines pirmenybių varžybas.

II pusfinalio varžybose rungtyniavo I etapo varžybų antrosios vietos laimėtojai ,,Byggvito“ futbolininkai su trečiąją vietą iškovojusia Plungės ,,Lardžas“ komanda. Šioje dvikovoje savo pranašumą 6:4 įrodę ,,Byggvito“ futbolininkai tapo pirmenybių finalinių varžybų dalyviais.

Susitikime dėl trečios vietos tarp „Centro“ ir „Lardžo“ komandų žiūrovai išvydo itin atkaklią dvikovą. Šį kartą sėkmė labiau šypsojosi Plungės ,,Lardžo“ komandai, kuri visų pirmenybių lyderius įveikė rezultatu 7:3 ir paliko juos be apdovanojimų.

Finale susitiko ,,Byggvito“ futbolininkai su 2018/2019 m. pirmenybių nugalėtoja ,,Spartans“ komanda. ,,Byggvito“ komanda įveikė savo varžovą rezultatu 7:3 ir tapo šių pirmenybių nugalėtoja.

Komandos nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – medaliais,  prizais apdovanoti komandų naudingiausi žaidėjai: Hubertas Šimkus (,,Benefisas“), Klaidas Rapšas („Bajora“), Ovidijus Žaluda („Pavandenė“), Edas Beržanskas („Samogitia“), Egidijus Vaitkus (,,Centras“), Eimantas Brezgys (,,Lardžas“), Manfredas Bulaš (,,Spartans“) ir Mantas Rusys („Byggvito“).

Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko ,,Centro“ komandos žaidėjui – Davydui Arlauskiui (42 įvarčiai.)

Pirmenybių organizatoriai už paramą nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei ir Telšių apskrities futbolo federacijai.