Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo turnyras

Telšių miesto stadione 28 kartą vyko Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo 8×8 turnyras.

Turnyre dalyvavo 8 senjorų futbolo komandos iš Telšių, Tauragės, Plungės, Kėdainių, Kretingos, Gargždų, pirmą kartą į turnyrą atvyko senjorų komandos iš Liepojos ir Šilutės. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose vieno rato sistema.

A pogrupyje pajėgiausia buvo turnyre debiutavusi Šilutės senjorų komanda. Šilutiškiai vienodu rezultatu 1:0 nugalėjo Liepojos ir Plungės futbolininkus bei lygiosiomis 0:0 baigė rungtynes su Kretingos komanda. Šiame pogrupyje Plungės senjorai užėmė II vietą, rezultatais 3:2 ir 2:0 įveikę Kretingos ir Liepojos komandas. Trečioje vietoje liko kretingiškiai, sužaidę lygiosiomis 0:0 su ketvirtą vietą pogrupyje užėmusiais Liepojos futbolininkais.  

B pogrupyje pirmavo Telšių senjorų komanda, iškovojusia visas tris pergales prieš Kėdainius 1:0, Tauragę 2:1 ir Gargždus 3:2. Antroji vieta atiteko Gargždų senjorams 2:1 įveikusiems Kėdainių komandą ir lygiosiomis 1:1 sužaidusiems su Tauragės futbolininkais, kurie pogrupyje užėmė III vietą, ketvirtoje liko Kėdainių atstovai.

Rungtynėse dėl 7 vietos Kėdainių senjorai 1:0 įveikė Liepojos komandą, dėl 5 vietos Kretinga 3:0 nugalėjo Tauragę, dėl 3 vietos Plungė rezultatu 3:2 privertė pasiduoti Gargždų komandą. Dėl turnyro nugalėtojų vardo susitiko Telšių komanda ir Šilutės senjorai. Įtemptose rungtynėse telšiškiai minimaliu rezultatu 1:0 įveikė komandą iš pamario krašto ir tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro komandos nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis. Komandų geriausiems žaidėjams Deividui Augustinavičiui (Telšiai), Evaldui Užkuraičiui (Šilutė), Giedriui Glikmanui (Plungė), Dangiui  Gailiušiui (Gargždai), Kazimierui Gnedojui (Kretinga), Modestui Lukošiui (Tauragė), Martynui Juknevičiui (Kėdainiai) ir Ainarsui Linartsui (Liepoja) įteikti prizai. Taip pat prizais apdovanoti turnyro geriausias gynėjas Domas Norkevičius (Telšiai), geriausias puolėjas Tautvydas Ramanauskas (Plungė) ir geriausias vartininkas Arūnas Trakšelis (Šilutė).

            Turnyro organizatoriai  nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei, FK „Bygvitas“, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“, Telšių apskrities futbolo federacijai už pagalbą bei paramą pravedant turnyrą.

Organizatoriai

Telšių rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojai – Byggvito

Sekmadienį, vasario 13 d. baigėsi daugiau kaip tris mėnesius trukusios Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo 12 komandų ir buvo vykdomos dviem etapais. Pirmą kartą norą dalyvauti šiose varžybose pareiškė 4 kaimyninių rajonų komandos – trys iš Mažeikių ir viena iš Šilalės.

🏆 Pirmąją vietą iškovojo Telšių „Byggvito“, antroji vieta atiteko Mažeikių „United“ ir trečiąją vietą užėmė Telšių ,,Benefisas”.

⚽️ Į antrąjį varžybų etapą kovoje dėl pagrindinės taurės pateko 1–6 vietas užėmusios komandos, o kitas žemesnes vietas užėmusios komandos rungtyniavo „Paguodos“ turnyre, kurio nugalėtoja tapo Mažeikių „FK Atmosfera“.

⚽️ Pirmenybių uždarymo metu futbolininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Vygantas Macevičius.

⚽️ Komandoms nugalėtojai ir prizininkėms buvo įteiktos taurės ir medaliai, o komandų geriausi žaidėjai apdovanoti prizais.

⚽️ Pirmenybes organizavo Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, vykdė Telšių sporto ir rekreacijos centras bei viešoji įstaiga „Telšių futbolas“.

TAFF futbolo bendruomenė reiškia didžiulę užuojautą artimiesiems netekus Anatolijaus Bulašo

Anatolijus Bulašas kilęs iš Pasvaigės kaimo (Degaičių sen.) A.Bulašas nuo pat mažų dienų mėgo sportą, dar besimokydamas pagrindinėje mokykloje žaidė futbolą. Ši sporto šaka Anatolijų lydėjo visą gyvenimą.

Atlikęs privalomąją 3 metų karinę tarnybą A. Bulašas grįžo į Telšius ir įsidarbino tekstilės fabrike ,,Mastis”. Tuomet čia buvo sukurta futbolo komanda ,,Mastis”. Teko ir dirbti,

ir su žmona Nijole mažus vaikus auginti, ir į futbolo treniruotes suspėti. Tačiau A. Bulašo įsitikinimu, kai yra noras, galima ir kalnus nuversti.

Visus tuos metus, kol veikė fabrikas, A. Bulašas žaidė ,,Masčio” komandoje. Jai iširus, aktyvaus sporto nemetė. Atstovavo VšĮ ,,Telšių futbolas” veteranų komandai, kur žaidė vyresni nei 50 metų vyrai. Nors komandoje A. Bulašas buvo vyriausias, meistriškumu dažnai pralenkdavo gerokai jaunesnius.

Laisvalaikio lygos varžybų nugalėtoja – Centro komanda

Spalio mėnesį tris savaites „Džiugo“ gimnazijos sporto aikštyne vyko iš Anglijos atkeliavusio projekto „Laisvalaikio lyga“ (LEISURE LEAGUES) Telšių rajono futbolo 7×7 pirmenybės.

Dviejų ratų sistema vykusiose varžybose dalyvavo 4 komandos: Centras, Spartans, FK „Benefisas“ ir Bajorai. Centro komanda, iškovojusi penkias pergales, patyrusi vieną pralaimėjimą, surinko 15 taškų ir tapo varžybų nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė Spartans futbolininkai – 4 pergalės, du pralaimėjimai, 12 taškų. FK „Benefisas“ liko trečioje vietoje – 3 pergalės, 3 pralaimėjimai, 9 taškai. Be pergalių varžybas baigė Bajorų komanda.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis. Naudingiausiems komandų žaidėjams Edvinui Sirutavičiui (Centras), Gediminui Maknickui (Spartans), Renatui Kapustinui (FK „Benefisas“) ir Vilmantui Bertuliui (Bajorai) įteikti prizai. Prizais apdovanoti rezultatyviausias žaidėjas Nerijus Kumža (Centras) – 17 įvarčių, geriausias vartininkas Ramūnas Laurinavičius (Centras), geriausias gynėjas Laurynas Vandzinskas (Centras) ir geriausias saugas Sigitas Latužis (Spartans).

Veteranų U35+ futbolo turnyras ,,Plungės taurė 2021″

Praėjusį savaitgalį, Plungėje vyko kasmetinis veteranų U35+ futbolo turnyras ,,Plungės taurė 2021″. Turnyre dalyvavo 8 komandos iš įvairių Lietuvos miestų: Kybartų, Plungės, Šilutės, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Šiaulių. Turnyro atidarymo proga sveikinimo ir padėkos žodį tarė turnyro organizatorius Adomas Zamulskis. Oro sąlygos buvo rudeniškai geros, tai pakilios nuotaikos tikrai netrūko tiek dalyviams, tiek futbolo sirgaliams. Stadione nuo pat pradžios „užvirė” įnirtingos kovos abiejuose pogrupiuose. Plungiškių komandos grupėse iškovojo svarbias pergales ir užėmė atitinkamai 1 bei 2 vietas. Kas leido kovoti dėl prizinių vietų bendroje lentelėje. Deja Plungės I komanda pralaimėjo minimaliu rezultatu 0-1 Šiauliams, o Plungės II komanda pralaimėjo rezultatu 0-2 praeitų metų turnyro čempionams – Tauragės komandai. Bendroje turnyro lentelėje komandos išsidėstė sekančiai: 1. Šiauliai 2. Plungės I 3. Tauragė 4. Plungė II 5. Kybartai 6. Šilutė 7. Telšiai 8. Marijampolė. Plungės I komandoje geriausiu žaidėju išrinktas Mindaugas Grigutis, Plungės II komandoje geriausias žaidėjas – vartininkas Viktoras Paulauskas. Turnyro organizatoriai dėkoja VŠĮ Plungės futbolas, TAFF prezidentui Mindaugui Bondauskiui už paramą vykdant šį kasmetinį futbolo turnyrą.

Daugiau akimirkų iš turnyro – https://bit.ly/2ZcbMQ0

7×7 naktinis futbolo turnyras ,,Byggvito” taurei laimėti

Spalio 9 d. Telšių ,,Ateities” progimnazijos stadione tradiciškai vyko 7×7 naktinis futbolo turnyras ,,Byggvito” taurei laimėti. Turnyre iš viso dalyvavo 9 komandos: Telšių rajono 7 komandos bei svečiai iš Klaipėdos ir Šiaulių. Nugalėtojais finale po baudinių serijos šiais metais tapo ,,Benefisas”, antroji vieta atiteko ,,Centrui” , o trečioji vieta ,,Svajoklio” komandai.

Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo turnyras

Telšių miesto stadione 27 kartą vyko Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo 8×8 turnyras.

Turnyre dalyvavo dvi Telšių ir 8 senjorų futbolo komandos iš Tauragės, Plungės, Kėdainių, Kretingos, Šiaulių, Joniškio, Klaipėdos ir Kybartų. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose vieno rato sistema.

A pogrupyje Telšių I komanda, vienodais rezultatais 3:1 nugalėjo Šiaulių ir Joniškio komandas, 4:1 ir 6:1 įveikė Kybartų bei Plungės futbolininkus ir A pogrupyje užėmė I vietą. Tame pačiame pogrupyje antrąją vietą užėmė Kybartai, trečią – Šiauliai, ketvirtą – Plungė ir penktą – Joniškio senjorų komanda. B pogrupyje pajėgiausia buvo pernykščio turnyro nugalėtoja Tauragės komanda. Tauragiškiai 1:0, 4:0 ir 2:0 nugalėjo Telšių II, Klaipėdos ir Kretingos senjorus bei rezultatu 1:1 sužaidė su Kėdainių atstovais. Šiame pogrupyje komandos išsirikiavo tokia tvarka: Kėdainiai, Telšiai II, Kretinga ir Klaipėda.

Rungtynėse dėl 9 vietos Klaipėdos senjorai 1:0 nugalėjo Joniškio futbolininkus, dėl 7 vietos Plungės atstovai 4:2 įveikė Kretingos komandą, dėl 5 vietos po baudinių Telšių II komanda nugalėjo Šiaulius, dėl 3 vietos Kybartų senjorai rezultatu 1:0 privertė pasiduoti Kėdainių komandą. Dėl turnyro nugalėtojų vardo susitiko Telšių I komanda ir Tauragės senjorai. Įtemptose rungtynėse telšiškiai minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Tauragės komandą ir tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro komandos nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis. Komandų geriausiems žaidėjams Deivydui Augustinavičiui (Telšiai I), Vidui Keserauskui (Tauragė), Gintarui Čibirkai (Kybartai), Rolandui Slepakovui (Kėdainiai), Andriui Viršilui (Telšiai II), Arūnui Miseckui (Šiauliai), Mindaugui Grigučiui (Plungė),   Audriui Toliui (Kretinga), Mariui Narušiui (Klaipėda) ir Egidijui Dabužinskui (Joniškis) įteikti prizai. Apdovanoti turnyro geriausias gynėjas Jaunius Mikalauskas (Kybartai), geriausias puolėjas Nerijus Kumža (Telšiai I) ir geriausias vartininkas Henrikas Morkūnas (Tauragė).

Turnyro organizatoriai  nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei, FK „Bygvitas“, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“, UAB „Žilevana“, UAB „Damada“, Telšių apskrities futbolo federacijai už pagalbą bei paramą pravedant turnyrą.

Organizatoriai