Veteranų futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nusipelniusiam treneriui Benjaminui Mindaugui Sebeckiui atminti

Telšių miesto stadione 29 kartą vyko Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo veteranų futbolo 8×8 turnyras.

Turnyre dalyvavo 8 veteranų futbolo komandos iš Telšių, Tauragės, Šiaulių, Kėdainių, Kretingos, Gargždų, Liepojos, pirmą kartą į turnyrą atvyko veteranų komanda iš Mažeikių. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose vieno rato sistema.

A pogrupyje pajėgiausia buvo Telšių veteranų komanda. Pirmosiose rungtynėse telšiškiai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Kėdainių komanda, kitose rungtynėse rezultatu 2:0 nugalėjo Liepojos ir 1:0 Mažeikių futbolininkus. Šiame pogrupyje Kėdainių veteranai užėmė II vietą, vienodais rezultatais 2:1 įveikę Liepojos ir Mažeikių komandas. Trečioje vietoje liko svečiai iš Latvijos 3:0 nugalėję ketvirtą vietą pogrupyje užėmusius Mažeikių veteranus.  

B pogrupyje pirmavo Šiaulių veteranų komanda. Šiauliečiai rungtynes su Gargždais ir Kretinga baigė lygiosiomis – 0:0 bei 1:1 ir 2:1 nugalėjo Tauragės futbolininkus. Antroji vieta atiteko Kretingos veteranams, lygiosiomis 0:0 sužaidusiems su Tauragės futbolininkais ir 1:0 įveikusiems Gargždų komandą, kuri pogrupyje užėmė III vietą, ketvirtoje vietoje liko Tauragės atstovai.

Rungtynėse dėl 7 vietos Tauragės veteranai 4:0 įveikė Mažeikių komandą, dėl 5 vietos Gargždai 3:1 nugalėjo Liepoją, dėl 3 vietos Kretinga rezultatu 2:1 privertė pasiduoti Kėdainių komandą. Dėl turnyro nugalėtojų vardo susitiko Telšių ir Šiaulių veteranų komandos. Įtemptose rungtynėse šiauliečiai minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Telšių komandą ir tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro komandos nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis. Komandų geriausiems žaidėjams Vytautui Ramanauskui (Šiauliai), Mindaugui Šilgaliui (Telšiai), Dariui Radavičiui (Kretinga), Martynui Juknevičiui (Kėdainiai), Andriui Mikalauskiui (Gargždai), Dmitrijui Titovui (Liepoja), Henrikui Morkūnui (Tauragė) ir Evaldui Šilinskui (Mažeikiai) įteikti prizai. Taip pat prizais apdovanoti turnyro geriausias gynėjas Deividas Augustinavičius (Telšiai), geriausias puolėjas Kęstas Krinsius (Šiauliai) ir geriausias vartininkas Erikas Mockus (Kretinga).

Turnyro organizatorius futbolo klubas „Bygvitas“ nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“, Telšių apskrities futbolo federacijai, UAB „Žilevana“  už pagalbą bei paramą pravedant turnyrą.

Organizatoriai