Paaiškėjo mokinių mažojo futbolo varžybų nugalėtojai

Telšių „Kranto“ ir „Ateities“ progimnazijose vyko rajono mokinių (2003 m. g. ir j. mergaičių bei 2004 m. g. ir j. berniukų) mažojo futbolo 5×5 pirmenybės.  Mergaičių varžybose dalyvavo trijų, o berniukų šešių mokyklų komandos.

Mergaičių varžybų nugalėtojomis tapo „Ateities“ progimnazijos futbolininkės (vadovė Lilija Adomaitienė), rezultatais 16:2 ir 5:4 nugalėjusios Eigirdžių pagrindinės mokyklos bei Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandas. Antrąją vietą užėmė  Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija (vadovė Saulius Jogminas), 5:0 įveikusi Eigirdžių mergaites (vadovas Bronislovas Šiaudkulis).

Berniukų varžybos vyko dviejuose pogrupiuose. Pusfinalių varžybose „Kranto“ progimnazijos komanda 15:6 nugalėjo „Ateities“ progimnazijos futbolininkus, o Vincento Borisevičiaus gimnazija rezultatu 10:1 įveikė Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandą. Rungtynėse dėl 3 vietos „Ateities“ progimnazijos atstovai (vadovė Lilija Adomaitienė) 8:6 nugalėjo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos futbolininkus, o pirmenybių nugalėtojais tapo „Kranto“ progimnazijos mokiniai (vadovas Arvydas Mažrimas), rezultatu 11:5 įveikę Vincento Borisevičiaus gimnazijos komandą (vadovas Tomas Gaurylius).

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis ir medaliais. Geriausioms komandų žaidėjoms Augustei Badaugaitei („Ateities“ progimnazija), Gabijai Daujotytei (Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija) ir Akvilei Jonuškevičiūtei (Eigirdžių pagrindinė mokykla) bei geriausiems žaidėjams Eridanui Bagužui („Kranto“ progimnazija), Gvidui Girdvainiui (Vincento Borisevičiaus gimnazija), Tadui Račkauskui („Ateities“ progimnazija) ir Lukui Mikučiui (Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija) įteikti prizai.

Telšių rajono mokinių mažojo futbolo 5×5 mergaičių varžybų nugalėtojos „Ateities“  ir berniukų varžybų „Kranto“ progimnazijos komandos dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose. Sėkmingai rungtyniavo Telšių „Ateities“ progimnazijos mergaičių komanda. Rezultatais 6:1, 5:2 ir 5:1 nugalėjusi Šakynos mokyklos (Šiaulių r.), Salduvės progimnazijos (Šiauliai) ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos (Kelmės r.) futbolininkes užėmė I vietą bei pateko į tarpzonines varžybas.

Telšių „Kranto“ progimnazijos berniukai 6:8 ir 2:7 pralaimėjo Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos bei Mažeikių „Ventos“ progimnazijos komandoms, 8:4 nugalėjo Akmenės r. Ventos gimnazijos komandas ir užėmė III vietą.