Sidabro medaliai „Bangai“ B jau garantuoti

Trečiadienį Telšiuose įvykusios rungtynės tarp vietos „Džiugo“ B ir Gargždų „Bangos“ B pastarajai ekipai buvo paskutiniosios šį sezoną. „Banga“ B jau įveikė visus 18 turų. Po paskutiniojo tapo aišku, kad gargždiškiai tikrai užsikabins sidabro medalius.
Susitikimas tarp „Džiugo“ B ir „Bangos“ B – pirmosios II lygos Vakarų zonos 18-ojo turo varžybos. Kitos komandos aštuonioliktojo turo rungtynes žais tik spalio 13-ąją. Tiesa, kai kurios komandos dar susitiks ir spalio 5 bei 6 dienomis – sužaisti atidėtų ankstesniųjų turų varžybų.
„Džiugo“ ir „Bangos“ mačas prasidėjo geltona kortele, kurią užsidirbo gargždiškių komandos puolėjas Šarūnas Skulskis. Praėjus penkioms minutėms po pražangos Gargždų ekipa jau džiūgavo – pelnytas pirmasis įvartis, kurio autorius – saugas Mantas Petrikas. Daugiau taiklių smūgių iki kėlinio pabaigos nebebuvo, o klaidų – net dvi. Įspėjimus gavo „Bangos“ B žaidėjai Eduardas Jurjonas (25 min.) ir Justas Skuodas (34 min.).
Vos prasidėjus antrajam kėliniui (47 min.), dar kartą pasižymėjo gargždiškių saugas M. Petrikas, į savo ir komandos sąskaitą įrašęs antrąjį įvartį. 55-ąją minutę „Džiugui“ B pavyko sušvelninti skirtumą iki 1:2 – aikštės šeimininkus ir jų sirgalius nudžiuginusį įvartį pelnė telšiškių saugas Domantas Šluta. Kiek vėliau geltonos kortelės parodytos dar dviem „Bangos“ žaidėjams – saugams Pauliui Lotužiui (75 min.) ir Mindaugui Gelžiniui (78 min.). Tuo tarpu „Džiugas“ B visą mačą žaidė švariai – nuobaudų geltonų kortelių pavidalu ši ekipa neužsitraukė.
Taigi varžybų pabaigoje švieslentė rodė 1:2 gargždiškių naudai. Įdomiausia kova turėtų vykti dėl trečiosios vietos, į kurią pretenduoja trys lygiavertės varžovės.