Lyderio pozicijoje – „Neptūnas“

Penktadienį ir šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos komandos sužaidė penkerias rungtynes. Šiuo metu iš dvylikos zonos komandų dauguma jau yra sužaidusios po šešerias varžybas, o į lyderio pozicijas išsiveržęs „Neptūnas“.

Rungtynių baigtis – nuliniu rezultatu

Penktadienį Klaipėdoje susitiko Donato Naviko treniruojamas vietos „Neptūnas“ ir „Šilutė“, kurios treneris – Svajūnas Česnulis. Nors varžybos vyko 250 žiūrovų akivaizdoje, nei aikštės šeimininkai, nei svečiai įvarčiais sirgalių nei nudžiugino, nei nuvylė. Ir po pirmojo, ir po antrojo kėlinio švieslentė rodė nepakitusį rezultatą – 0:0. Ir pražangų – tik dvi: 57 minutę teisėjai geltoną kortelę iškėlė „Neptūno“ gynėjui Jonui Latakui, 70 min. – „Šilutės“ puolėjui Robertui Šmitui.

Sėkmė šypsojosi „Džiugui“

Šeštadienį Klaipėdos „Atlantas“, kurį treniruoja Marius Komovas, namų aikštėje priėmė Telšių „Džiugą“ B, treniruojamą Rolando Leščiaus. Pirmuoju įvarčiu džiaugėsi svečiai – telšiškių ekipos puolėjas Eridanas Bagužas jį pelnė 10-ąją susitikimo minutę. Tačiau vos po penkių minučių rezultatas jau buvo lygus – Mariaus Paukštės saugomus „Džiugo“ B vartus taikliai atakavo „Atlanto“ gynėjas Aivaras Lukošius, tuo nudžiugindamas ir komandą, ir sirgalius, kurių tribūnose buvo net 150. Na, o 23iąją minutę aikštės šeimininkų džiaugsmą vėl keitė nusivylimas – „Atlanto“ žaidėjas Kęstutis Žymantas kamuolį paleido į savo vartus, kuriuos saugojo Žymantas Butkus. Taigi rezultatas šoktelėjo Telšių ekipos naudai 1:2. Baigiantis pirmajam kėliniui dar fiksuotos dvi pražangos – 39 min. geltona kortelė iškelta „Atlanto“ gynėjui Vytautui Laurinaičiui,  45 min. – „Džiugo“ B puolėjui Marijanui Isajevui.

Antrajame kėlinyje rezultatas nebekito – iki rungtynių pabaigos švieslentė rodė 1:2. Tik pačioje rungtynių pabaigoje abiejų komandų žaidėjai – „Atlanto“ Ernestas Alekna ir „Džiugo“ B saugas Marius Šluta – dar užsidirbo geltonas korteles.

Kovėsi šiauliečiai

Šeštadienį į kovą stojo dvi Šiaulių ekipos – Arvydo KšivickotreniruojamaJuventa 99 ir Mariaus Gurskio treniruojama „Šiaulių“ B komanda. Pirmuoju įvarčiu, kuris pelnytas 12 min., džiaugėsi „Šiaulių“ B komanda ir sirgaliai – Luko Drasučiosaugomus „Juventos 99“ vartus taikliai atakavo „Šiaulių“ B puolėjas Mantas Pikčiūnas. Tačiau po dešimties minučių rezultatas buvo išlygintas – taiklų smūgį į Evaldo Jurgelio saugomus vartus paleido „Juventos 99“ puolėjas Vytautas Mituzas. O netrukus (29min.) ir persvertas: po taiklios puolėjo Nedo Stankaus atakos švieslentė jau rodė 2:1Juventos 99“ naudai. Pražangas per pirmąjį kėlinį pelnė du aikštės šeimininkų („Juventos 99“) žaidėjai – saugas Mindaugas Toleikis ir gynėjas Deivydas Lunskis.

Antrasis kėlinys vėl pradėtas geltona kortele – 46 min. ji iškelta „Juventos 99“ gynėjui Dariui Gulbinui. Vėliau aistrų netrūko, o klaidos sekė viena kitą: teisėjai įspėjo „Šiaulių“ B žaidėjus Kajų Švedą, Matą Arlauską, Deividą Puodžiūną, Gabrielių Micevičių, o D. Gulbinui, šiam prasižengus antrąkart, iškelta raudona kortelė, reiškianti, kad žaidėjas palieka aikštę. Varžybos užbaigtos įvarčiu, kurį pelnė „Juventos 99“ gynėjas Julius Mockus, rungtynes užbaigdamas tvirta savo komandos pergale – 3:1.

„Radviliškis“ prieš „Babrungą“ – lygiosios

Šeštadienį vienas iš zonos lyderių – komanda „ŠSPC-Radviliškis“ (treneris Mindaugas Urbonavičius)  neįveikė į svečius atvykusio Plungės „Babrungo“ (treneris Kęstutis Petkus), kuriam šį sezonąsekasi ne taip gerai.

Pirmasis rungtynių kėlinys pradėtas pražangomis – geltonas korteles užsidirbo „Babrungo“ žaidėjas Laurynas Gaudėšius, vėliau – „Radviliškio“ atstovas Justas Gulbinas. Kėlinys baigtas karčiu įvarčiu –  45 min. kamuolį į savo vartus įspyrė „Radviliškio“ vartininkas Aivaras Rudzitis, taip „Babrungo“ ekipai pelnydamas persvarą 0:1.

Žaidžiant antrąjį kėlinį, atrodė, kad rezultatas nebepasistūmės, tačiau pačioje jo pabaigoje, jau per papildomas minutes, padėtį ištaisė „Radviliškio“ žaidėjas M. Urbonavičius, taikliai realizavęs vienuolikos metrų baudinį, po kurio rezultatas išlygintas 1:1.

Pergalę šventė tauragiškiai

Paskutiniosios šios savaitgalio varžybos vyko Klaipėdoje tarp Rimanto Vilavičiaus treniruojamos vietos komandos „Rosa“ ir Tauragės „Tauro“.

Pirmoji ir vienintelė per šias rungtynes pražanga fiksuota pačią pirmąją susitikimo minutę – teisėjai įspėjo aikštės šeimininkų komandos žaidėją Džiugą Narkų. Vėliau – tik įvarčiai. Pirmąjį (32min.) pelnė „Tauro“ žaidėjas Paulius Trijonis, sėkmingai atakavęs Luko Nedzinsko saugomus „Rosos“ vartus . 44 min. rezultatas buvo išlygintas – taiklų smūgį į Sido Mačaičio saugomus vartus paleido „Rosos“ žaidėjas Kasparas Tutlys. Taigi pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:1.

Per antrąjį kėlinį skaičiai švieslentėje keitėsi dar du kartus ir abusyk – „Tauro“ komandos naudai: 73 min. įvartį pelnė saugas Arūnas Arcišauskas, po keturių minučių antrąkart pasižymėjo P. Trijonis. Susitikimas baigtas svaria „Tauro“  pergale – 1:3.

Po šių susitikimų Vakarų zonos komandos, dauguma kurių jau sužaidė po šešerias varžybas,  rikiuojasi taip: 1. „Neptūnas“ (13taškų), 2. „Šilutė“ (12 taškų), 3. „ŠSPC-Radviliškis“ (11 taškų), 4. „Šiauliai“ B (10 taškų), 5. „Atlantas“ (tik 5 rungtynės, 10 taškų), 6. „Banga“ B (tik 4 rungtynės, 9 taškai), 7. „Tauras“ (9 taškai), 8. „Juventa 99 (8 taškai), 9. „Džiugas“ B (6 taškai), 10. „Babrungas“ (tik 5 rungtynės, 5 taškai), 11. „Rosa“ (tik 5rungtynės, 0 taškų), 12. „Saned“ (tik 5 rungtynės, 0 taškų).