Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo turnyras

Telšių miesto stadione 28 kartą vyko Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo 8×8 turnyras.

Turnyre dalyvavo 8 senjorų futbolo komandos iš Telšių, Tauragės, Plungės, Kėdainių, Kretingos, Gargždų, pirmą kartą į turnyrą atvyko senjorų komandos iš Liepojos ir Šilutės. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose vieno rato sistema.

A pogrupyje pajėgiausia buvo turnyre debiutavusi Šilutės senjorų komanda. Šilutiškiai vienodu rezultatu 1:0 nugalėjo Liepojos ir Plungės futbolininkus bei lygiosiomis 0:0 baigė rungtynes su Kretingos komanda. Šiame pogrupyje Plungės senjorai užėmė II vietą, rezultatais 3:2 ir 2:0 įveikę Kretingos ir Liepojos komandas. Trečioje vietoje liko kretingiškiai, sužaidę lygiosiomis 0:0 su ketvirtą vietą pogrupyje užėmusiais Liepojos futbolininkais.

B pogrupyje pirmavo Telšių senjorų komanda, iškovojusia visas tris pergales prieš Kėdainius 1:0, Tauragę 2:1 ir Gargždus 3:2. Antroji vieta atiteko Gargždų senjorams 2:1 įveikusiems Kėdainių komandą ir lygiosiomis 1:1 sužaidusiems su Tauragės futbolininkais, kurie pogrupyje užėmė III vietą, ketvirtoje liko Kėdainių atstovai.

Rungtynėse dėl 7 vietos Kėdainių senjorai 1:0 įveikė Liepojos komandą, dėl 5 vietos Kretinga 3:0 nugalėjo Tauragę, dėl 3 vietos Plungė rezultatu 3:2 privertė pasiduoti Gargždų komandą. Dėl turnyro nugalėtojų vardo susitiko Telšių komanda ir Šilutės senjorai. Įtemptose rungtynėse telšiškiai minimaliu rezultatu 1:0 įveikė komandą iš pamario krašto ir tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro komandos nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis. Komandų geriausiems žaidėjams Deividui Augustinavičiui (Telšiai), Evaldui Užkuraičiui (Šilutė), Giedriui Glikmanui (Plungė), Dangiui  Gailiušiui (Gargždai), Kazimierui Gnedojui (Kretinga), Modestui Lukošiui (Tauragė), Martynui Juknevičiui (Kėdainiai) ir Ainarsui Linartsui (Liepoja) įteikti prizai. Taip pat prizais apdovanoti turnyro geriausias gynėjas Domas Norkevičius (Telšiai), geriausias puolėjas Tautvydas Ramanauskas (Plungė) ir geriausias vartininkas Arūnas Trakšelis (Šilutė).

Turnyro organizatoriai  nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei, FK „Bygvitas“, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“, Telšių apskrities futbolo federacijai už pagalbą bei paramą pravedant turnyrą.