„Kražantė“ prieš „Palangą“ – 3:0

Ketvirtadienio vakarą įvyko Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos atkeltos paskutinės šeštojo turo varžybos. Susitiko Kelmės „Kražantė“ ir „Palanga“ B. Rungtynės gerokai sėkmingesnės buvo namuose žaidusiems kelmiškiams, kurie palangiškius įveikė sausu rezultatu – 3:0.

Pirmąjį įvartį, pramušusį Tado Norbuto saugomus „Palangos“ ekipos vartus, pelnė „Kražantės“ gynėjas Valdas Judeikis. Tai įvyko 34-ąją ketvirtadienio rungtynių minutę. Iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas nebekito, įvyko tik žaidėjų keitimas – „Kražantės“ komandoje Airidą Karasiovą pakeitė Edvinas Karasiovas.

Namų aikštėje žaidę kelmiškiai sėkmės nepaleido ir antrąjį kėlinį. Rezultatas pagerintas 67-ąją varžybų minutę, kuomet skaičius švieslentėje savo komandos naudai pagerino Džiugas Grigalaitis. Praėjus dar keliolikai minučių (81 min.) tas pats žaidėjas dar kartą atakavo varžovų vartus ir toji ataka buvo sėkminga.

Taigi galutinis varžybų rezultatas – 3:0 „Kražantės“ naudai. Nepaisant šio puikaus pasirodymo, „Kražantė“ lieka devintoje turnyrinės lentelės vietoje, „Palanga“ B – septintoje.

Šį savaitgalį, tiksliau – penktadienį, startuoja devintasis šio sezono turas. Taigi visi esate laukiami varžybose. Penktadienį susitiks „Atlantas“ B ir „Babrungas“, „Banga“ B ir „Džiugas“ B, šeštadienį – „Akmenės cementas“ ir „Radviliškis“, sekmadienį – „„Palanga“ B ir „Saned“.