Ketvirtadienį ir penktadienį sužaistos dvejos Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos varžybos. Tai jau vienuoliktasis turas, kuris neįtikėtiną sėkmę nešė lygos lyderei „Radviliškio“ ekipai. Ši, ketvirtadienį žaisdama savo stadione, tiesiog triumfavo. Devintąją vietą užimanti Kelmės „Kražantė“ buvo sutriuškinta. Penktadienį žaidė „Akmenės cementas“ ir Klaipėdos „Atlantas“ B. Turnyrinės lentelės apačioje esantys klaipėdiškiai aikštės šeimininkams visiškai nesugebėjo pasipriešinti.

„Radviliškio“ sąskaitoje – dar 14 taškų
Būtent tiek įvarčių radviliškiečiai sugebėjo pelnyti namuose žaisdami prieš Kelmės komandą. Šešių iš jų autorius – rezultatyviausias Vakarų zonos žaidėjas Deividas Dargužas. Taigi ir komanda, ir sirgaliai turėjo kuo džiaugtis bei mėgautis.
Nerijaus Jokanto saugomus „Kražantės“ vartus pirmas taiklus smūgis, paleistas Mariaus Baziulio, pasiekė jau septintąją varžybų minutę. Po minutės – taikli D. Dargužo ataka. Rezultatas – jau 2:0. Trečiąjį įvartį pelnė Justas Gulbinas (23 min.), o vėliau dar tris kartus triumfavo D. Dargužas, taiklumu pasižymėjęs 24-ąją, 29-ąją ir 37-ąją pirmojo kėlinio minutėmis. Tą pačią minutę į „Kražantės“ vartus paleistas dar vienas kamuolys. Šįkart tai – Agniaus Juozapaičio įvartis, po kurio švieslentė jau rodė 7:0.
Nors pergalė jau buvo garantuota, „Radviliškio“ žaidėjai neatsipalaidavo ir prasidėjus antrajam kėliniui. Taiklias atakas pratęsė Laurynas Bratkauskas (47 min.), iškart po jo – Nerijus Volkovas, sugebėjęs vieną po kito pelnyti du puikius įvarčius (49 ir 50 min.). 52-ąją minutę sėkmė pagaliau nusišypsojo ir kelmiškiams – pirmąjį įvartį savo komandai pelnė Ignas Dauskurdis.
Na, o toliau vėl siautėjo „Radviliškis“: 63-iąją minutę komandos rezultatą pagerino D. Dargužas, po minutės – Valentinas Lukošaitis, dar po kelių minučių – antrąjį įvartį per šias varžybas pelnė M. Baziulis. Viską vainikavo šeštasis D. Dargužo įvartis, kelmiškių vartus pasiekęs 75-ąją minutę. Taigi galutinis rezultatas – 14:1 aikštės šeimininkų naudai.

Akmenės ekipa sutriuškino klaipėdiškius
Penktadienį sėkmė šypsojosi namuose žaidusiam „Akmenės cementui“. Per pirmąjį kėlinį aikštės šeimininkams pavyko pelnyti du įvarčius – Vadimo Trefilovo saugomus „Atlanto“ vartus pramušė Daliaus Kryžanausko ir Mindaugo Sabo įvarčiai (16 ir 40 min.). Beje, vienas iš „Akmenės cemento“ žaidėjų – Vytautas Mituzas – buvo įspėtas geltona kortele.
Antrasis kėlinys pradėtas žaidėjų keitimais, o toliau – vėl taiklios akmeniškių atakos: 67-ąją minutę įvartį pelnė Mantas Ronkauskas, po dviejų minučių rezultatą iki 4:0 pagerino pirmajame kėlinyje nubaustas V. Mituzas. Tuomet klaipėdiškiai pradėjo klysti. 71-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbęs Arminas Elkimavičius po 5 minučių dar kartą prasižengė, tad jam buvo parodyta jau ne tik geltona, bet ir raudona kortelė. 85-ąją minutę „Alantas“ prasižengė dar kartą, šįsyk – Aleksandr Fiodorov. Taigi 86-ąją minutę „Akmenės cementas“ gavo progą mušti 11 metrų baudinį – Aivaro Rakašiaus smūgis buvo taiklus. O rezultatas – 5:0. Pergalė – aikštės šeimininkų rankose!