„Banga“ B – jau lyderės pozicijoje

Sekmadienį Plungėje sužaistos kiek užsilikusios LFF II lygos Vakarų zonos trečiojo turo varžybos tarp vietos „Babrungo“ (treneris Kęstutis Petkus) ir Gargždų „Bangos“ B (treneris DavidMarques Afonso).

Pirmąjį įvartį į aikštės šeimininkų vartus, saugomus Ernesto Žymanto, paleido „Bangos“ B žaidėjas Ignas Venckus. Tai įvyko 21-ąją žaidimo minutę. Po septynių minučių gargždiškiai džiaugėsi jau antruoju įvarčiu, kurio autorius – puolėjas Timūras Beržonskis.

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Banga“ B toliau gerino savo rezultatą – 49 min. dar sykį taiklumu pasižymėjo I. Venckus. 56min. teisėjams teko kelti geltoną kortelę, ją užsidirbo „Babrungo“ žaidėjas Aurelijus Barusas. Po poros minučių tą patį futbolininką aplankė dar viena nesėkmė – įvartis… į savo vartus. Taip „Bangos“ B rezultatas šoktelėjo iki 0:4. Toks jis išliko iki pat varžybų pabaigos.

Nors skaičiai švieslentėje nebekito, pražangų dar būta: 71 min. geltona kortelė parodyta Plungės ekipos gretose žaidžiančiam saugui iš Brazilijos Alex Rhuann DMarko Silva, 77 min. – gargždiškiui saugui Armandui Šveistriui, 89 min. „Babrungo“ žaidėjui Kristupui Grigučiui.

Šios varžybos „Bangai“ B – ypatingos. Mat komanda, dar visai neseniai buvusi Vakarų zonos turnyrinės lentelės viduryje, prieš savaitę išsiveržė į antrąją vietą, o po pastarųjų rungtynių, per kurias užsidirbo tris taškus, tapo zonos lydere, iš šios pozicijos išstumdama Klaipėdos „Neptūną“. „Bangos“ žaidėjas I. Venckus šiuo metu – rezultatyviausias zonos žaidėjas, šį sezoną jau spėjęs įmušti devynis įvarčius.