Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Sekmadienį Plungėje sužaistos kiek užsilikusios LFF II lygos Vakarų zonos trečiojo turo varžybos tarp vietos „Babrungo“ (treneris Kęstutis Petkus) ir Gargždų „Bangos“ B (treneris DavidMarques Afonso).

Pirmąjį įvartį į aikštės šeimininkų vartus, saugomus Ernesto Žymanto, paleido „Bangos“ B žaidėjas Ignas Venckus. Tai įvyko 21-ąją žaidimo minutę. Po septynių minučių gargždiškiai džiaugėsi jau antruoju įvarčiu, kurio autorius – puolėjas Timūras Beržonskis.

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Banga“ B toliau gerino savo rezultatą – 49 min. dar sykį taiklumu pasižymėjo I. Venckus. 56min. teisėjams teko kelti geltoną kortelę, ją užsidirbo „Babrungo“ žaidėjas Aurelijus Barusas. Po poros minučių tą patį futbolininką aplankė dar viena nesėkmė – įvartis… į savo vartus. Taip „Bangos“ B rezultatas šoktelėjo iki 0:4. Toks jis išliko iki pat varžybų pabaigos.

Nors skaičiai švieslentėje nebekito, pražangų dar būta: 71 min. geltona kortelė parodyta Plungės ekipos gretose žaidžiančiam saugui iš Brazilijos Alex Rhuann DMarko Silva, 77 min. – gargždiškiui saugui Armandui Šveistriui, 89 min. „Babrungo“ žaidėjui Kristupui Grigučiui.

Šios varžybos „Bangai“ B – ypatingos. Mat komanda, dar visai neseniai buvusi Vakarų zonos turnyrinės lentelės viduryje, prieš savaitę išsiveržė į antrąją vietą, o po pastarųjų rungtynių, per kurias užsidirbo tris taškus, tapo zonos lydere, iš šios pozicijos išstumdama Klaipėdos „Neptūną“. „Bangos“ žaidėjas I. Venckus šiuo metu – rezultatyviausias zonos žaidėjas, šį sezoną jau spėjęs įmušti devynis įvarčius.