Naujienos
  1. APELIACINIO LICENCIJAVIMO KOMITETO SPRENDIMAI DĖL II LYGOS LICENCIJOS PAREIŠKĖJŲ APELIACIJŲ
  2. PRATĘSIAMAS LFF VYKDOMŲ VARŽYBŲ IR RENGINIŲ SUSTABDYMO LAIKOTARPIS
  3. LICENCIJAVIMO KOMITETAS JAU PIRMAJAME ETAPE II LYGOS LICENCIJAS IŠDAVĖ 22-IEMS KLUBAMS IR KOMANDOMS
  4. ĮPAREIGOJIMAS
  5. SVARBI INFORMACIJA DĖL LFF VYKDOMŲ VARŽYBŲ IR RENGINIŲ SUSTABDYMO
DataNamuoseRezultatasIšvykojeLaikas
2019-10-02 17:00:152019-10-02Džiugas B1 - 2Banga B 17:00:1517:00
2019-09-29 12:00:522019-09-29Palanga B0 - 2Banga B 12:00:5212:00
2019-09-20 20:00:052019-09-20Banga B14 - 0Kražantė 20:00:0520:00
2019-09-14 14:00:412019-09-14Atlantas B2 - 7Banga B 14:00:4114:00
2019-09-06 20:00:252019-09-06Banga B4 - 2Akmenės Cementas 20:00:2520:00
2019-09-01 16:00:452019-09-01Radviliškis3 - 4Banga B 16:00:4516:00
2019-08-25 17:00:092019-08-25Banga B6 - 1Babrungas 17:00:0917:00
2019-08-17 18:00:362019-08-17Banga B2 - 1Šilutė 18:00:3618:00
2019-08-10 15:00:212019-08-10SC Saned0 - 2Banga B 15:00:2115:00
2019-06-28 20:00:162019-06-28Banga B0 - 1Džiugas B 20:00:1620:00
2019-06-19 19:00:072019-06-19Banga B4 - 3Palanga B 19:00:0719:00
2019-06-14 19:00:032019-06-14Kražantė2 - 4Banga B 19:00:0319:00
2019-06-11 20:30:202019-06-11Banga B4 - 1Atlantas B 20:30:2020:30
2019-05-31 19:00:462019-05-31Akmenės Cementas6 - 0Banga B 19:00:4619:00
2019-05-18 16:00:252019-05-18Banga B1 - 2Radviliškis 16:00:2516:00
2019-05-10 19:00:152019-05-10Babrungas5 - 0Banga B 19:00:1519:00
2019-05-05 13:00:462019-05-05Šilutė1 - 3Banga B 13:00:4613:00
2019-04-20 19:00:152019-04-20Banga B7 - 2SC Saned 19:00:1519:00
2018-10-06 16:00:332018-10-06Pramogos-SC5 - 2Banga B 16:00:3316:00
2018-09-30 14:00:052018-09-30Širvėna2 - 1Banga B 14:00:0514:00
2018-09-23 14:00:552018-09-23Atmosfera4 - 0Banga B 14:00:5514:00
2018-09-15 14:00:042018-09-15Banga B2 - 1Babrungas 14:00:0414:00
2018-09-09 16:00:092018-09-09FA Šiauliai7 - 1Banga B 16:00:0916:00
2018-09-01 11:00:072018-09-01Šilutė3 - 1Banga B 11:00:0711:00
2018-08-26 14:00:202018-08-26SC Saned1 - 7Banga B 14:00:2014:00
2018-08-19 15:00:372018-08-19Banga B4 - 0Džiugas B 15:00:3715:00
2018-08-15 15:00:392018-08-15Banga B2 - 1Palanga B 15:00:3915:00
2018-08-12 12:00:502018-08-12Banga B6 - 2Akmenės Cementas 12:00:5012:00
2018-08-01 18:30:212018-08-01Minija4 - 0Banga B 18:30:2118:30
2018-07-02 18:30:592018-07-02Akmenės Cementas3 - 1Banga B 18:30:5918:30
2018-06-30 16:30:342018-06-30Banga B5 - 4Širvėna 16:30:3416:30
2018-06-27 18:00:132018-06-27Palanga B1 - 0Banga B 18:00:1318:00
2018-06-17 10:00:502018-06-17Banga B2 - 2Šilutė 10:00:5010:00
2018-06-13 20:00:402018-06-13Banga B2 - 1Pramogos-SC 20:00:4020:00
2018-06-03 15:00:092018-06-03Banga B1 - 3FA Šiauliai 15:00:0915:00
2018-05-20 14:00:242018-05-20Babrungas7 - 2Banga B 14:00:2414:00
2018-05-12 15:00:392018-05-12Banga B0 - 8Atmosfera 15:00:3915:00
2018-05-06 14:00:592018-05-06Džiugas B1 - 0Banga B 14:00:5914:00
2018-05-01 14:00:542018-05-01Banga B2 - 0SC Saned 14:00:5414:00
2018-04-25 19:00:372018-04-25Banga B1 - 2Minija 19:00:3719:00