Veteranų U35+ futbolo turnyras ,,Plungės taurė 2021″

Praėjusį savaitgalį, Plungėje vyko kasmetinis veteranų U35+ futbolo turnyras ,,Plungės taurė 2021″. Turnyre dalyvavo 8 komandos iš įvairių Lietuvos miestų: Kybartų, Plungės, Šilutės, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Šiaulių. Turnyro atidarymo proga sveikinimo ir padėkos žodį tarė turnyro organizatorius Adomas Zamulskis. Oro sąlygos buvo rudeniškai geros, tai pakilios nuotaikos tikrai netrūko tiek dalyviams, tiek futbolo sirgaliams. Stadione nuo pat pradžios „užvirė” įnirtingos kovos abiejuose pogrupiuose. Plungiškių komandos grupėse iškovojo svarbias pergales ir užėmė atitinkamai 1 bei 2 vietas. Kas leido kovoti dėl prizinių vietų bendroje lentelėje. Deja Plungės I komanda pralaimėjo minimaliu rezultatu 0-1 Šiauliams, o Plungės II komanda pralaimėjo rezultatu 0-2 praeitų metų turnyro čempionams – Tauragės komandai. Bendroje turnyro lentelėje komandos išsidėstė sekančiai: 1. Šiauliai 2. Plungės I 3. Tauragė 4. Plungė II 5. Kybartai 6. Šilutė 7. Telšiai 8. Marijampolė. Plungės I komandoje geriausiu žaidėju išrinktas Mindaugas Grigutis, Plungės II komandoje geriausias žaidėjas – vartininkas Viktoras Paulauskas. Turnyro organizatoriai dėkoja VŠĮ Plungės futbolas, TAFF prezidentui Mindaugui Bondauskiui už paramą vykdant šį kasmetinį futbolo turnyrą.