Turnyras – „ Už meilę moterims ir futbolui – Mero taurė“

Prasisuko dar vienas linksmas, sportiškas, azartiškas savaitgalis su futbolu, tik šį kartą daugybės moterų apsuptyje, stadione mėgavosi futbolu apie 80 moterų. Atšventėme tradicinį, jau penktus metus iš eilės siaučiantį Plungėje turnyrą – „ UŽ MEILĘ MOTERIMS IR FUTBOLUI – MERO TAURĖ“!

Emocijos šėlo, aidėjo juokas, kamuoliukas sukosi, net lietus neišdrįso rodytis kai šitaip moterys šventė. O šventė ne tik Mero Taurę, bet ir “Babrungo uogos” vienerių metų sukaktį.

“Mero Taurė” išskrido į Vievį su “Flay ladies” moterimis. Antrą vietą iškovojo FK “Mamukai”, trečioji vieta atiteko “Bangos mamos”. O Šiaulių “Ginstrektė”, “FK Triumfas”, “Babrungo uogos” buvo apdovanotos dalyvių dovanėlėmis, bei medaliais. Ir galu gale laimėjo geras laikas ir moteriška bendrystė. Buvo gera pamatyti tuos pačius veidus. Ir kiek liūdnoka, kad negalėjo dalyvauti kitos komandos, kurios kas metai mus aplankydavo. Džiaugiamės dalyvių gera nuotaika ir laukiame sugrįžtant kita met!

Ačiū Juozas Liesis palaikiusiam geros nuotaikos variklio degimą. Ačiū Stasys Buitkus už įamžintas gražiausias akimirkas. Ačiū – įgarsintojams, Simonas Šimkus už saksafono pasirodymą, dieviško gražumo ir skanumo tortą, ir visiems visiems triūsusiems per renginį.

Turnyro partenriai: Plungės raj, savivaldybė, Telšių apskrities futbolo federacija