Moterų futbolo turnyras ,,Mero taurė 2018″. Už meilę moterims ir futbolui.

Gegužės 25 d. Plungės dirbtinės dangos stadione vyko moterų futbolo turnyras ,,Mero taurė 2018″. Už meilę moterims ir futbolui. 
Turnyre dalyvavo 8 moterų komandos, 3 komandos iš Plungės ir 5 svečių komandos: Utenos, Kauno, Telšių ir Mažeikių miestų, Garbės svečiai buvo Mokolų “Černės” močiučių futbolo komanda iš Marijampolės. Renginys prasidėjo Plungės lopšelio-darželio ,,Rūtelė” pasirodymu ir mankšta. Susirinkusieji sirgaliai buvo pakviesti prisijungti prie mažųjų ir padaryti apšilimą kartu. Po linksmos mankštos, pajudėjus visiems kartu, pasirodymą ant dirbtinės dangos tęsė Plungės liaudiškų šokių studija ,,Suvartukas”.
Po įtemptų kovų ir susumavus paaiškėjo, kad….Kas užėmė prizines vietas. Trečią vietą užėmė Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro moterų komanda. Antrą vietą Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro moterų komanda. O pergalę, po baudinių, išplėšė Žemaitijos sostinės ir mūsų kaimynai Telšių ,,Džiugas” moterų komanda.

Sveikinimus tarė, padėkas dovanojo ir medalius įteikė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, VšĮ ,,Plungės futbolas” direktorė Diana Jonaitienė bei Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė.
Linkėjimus ir sveikinimus Dar kartą surengti moterų turnyrą pažadėjo pirmos vietos nugalėtojos. Pabrėždamos, kad turnyrą surengs ant tikros žolės.

Turnyras vyko antrus metus, šių metų renginio tikslas pranešti ar parodyti visuomenei, kad sportui amžius yra nesvarbus.