Mažeikiuose surengta masinė futbolo šventė vaikams ir jų tėvams

Europoje, paskutinę rugsėjo savaitę vyksta masinio futbolo renginiai (UEFA Grassroots Football Week)

Mažeikių futbolo klubas „Atmosfera“ kaip ir kasmet surengė futbolo fiestą. Rugsėjo 30 d. vykusioje šventėje „Mažeikiai šiandien žaidžia fulę“ dalyvavo virš 100 pačių jauniausių pratybas lankančių vaikų. Treniruotės metu vaikai buvo suskirstyti į grupes ir skirtingose stotelėse atliko įvairius pratimus, bei žaidė futbolą.

Į masinio futbolo savaitės renginį buvo įtraukti ir futbolą žaidžiančių vaikų tėveliai – jiems suorganizuotas mini turnyras 5 x5  . Turnyre dalyvavo 8 tėvelių komandos, kurios atstovavo savo vaikų amžiaus grupes. Turnyro nugalėtojais tapo 2013 m. gimimo vaikų grupės tėveliai, kurie finale rezultatu 2:1 nugalėjo 2012 m. gimimo vaikų grupės tėvelius. (Gal čia tų rezultatų nerašyti?) Trečią vietą užėmė 2014 m. gimimo vaikų grupės tėveliai nugalėję sporto mokyklos 2009 m.gim. grupės tėvelius.

Gal dar reikėtų padėkoti treneriams ir kitiems klubo darbuotojams, kurie padėjo įgyvendinti šį renginį.

Klubo administracija ir treneriai stengėsi, kad šis renginys būtų kaip savotiška duoklė mūsų futbolo bendruomenei.

Džiaugiamės, kad renginyje netrūko smagių emocijų ir sportinio azarto. Kasmet jis įgauna populiarumą ir tampa vis masiškesnis. To įrodymas net aštuonios tėvelių komandos iš 11 esančių grupių Mažeikiuose.

Visi mažieji dalyviai buvo apdovanoti sveikuoliškais batonėliais ir sulčių gėrimais. Be dovanų neliko ir tėveliai….. kaip čia tuos prizus įvardinti ?

Nuotraukos iš turnyro: https://www.facebook.com/media/set?vanity=Alchemikass&set=a.3931810290167606

Nuotraukų autorius: Deividas Petraitis.

FK „Atmosfera“ inf.