Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo veteranų 35+ futbolo turnyras

Telšių miesto stadione 26 kartą įvyko Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo veteranų 35+ futbolo 8×8 turnyras.

Turnyre be telšiškių, dar dalyvavo 4 senjorų futbolo komandos iš Tauragės, Plungės, Kėdainių ir Šiaulių. Į turnyrą neatvykus senjorų komandai iš Klaipėdos, varžybos vyko vieno rato sistema.

Turnyras prasidėjo Telšių ir Tauragės bei Plungės ir Šiaulių komandų rungtynėmis. Tauragės senjorai rezultatu 2:1 nugalėjo turnyro šeimininkę Telšių komandą, o plungiškiai 3:0 įveikė Šiaulių futbolininkus. Ir toliau pergalingai žaidusi Tauragės senjorų komanda 2:0, 1:0 ir 2:0 nugalėjusi Šiaulių, Kėdainių ir Plungės senjorus tapo turnyro nugalėtoja. Antrąją vietą iškovojo Plungės futbolininkai, rezultatais 1:0 ir 3:1 įveikę Telšių ir Kėdainių senjorų komandas. Trečioji vieta atiteko Telšių senjorų komandai, 7:0 nugalėjusiai Šiaulių atstovus ir 5:1 Kėdainių komandą. Ketvirtąją vietą užėmė kėdainiškiai, rezultatu 1:0 įveikę Šiaulių futbolininkus.

Turnyro komandos nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis. Komandų geriausiems žaidėjams Mindaugui Povilioniui (Tauragė), Tadui Aleksandravičiui (Plungė), Mindaugui Šilgaliui (Telšiai), Valentui Rabikauskui (Kėdainiai) ir Rolandui Gedminui (Šiauliai) įteikti prizai. Apdovanoti turnyro geriausias gynėjas Darius Daukša (Plungė), geriausias puolėjas Laurynas Diržininkas (Telšiai) ir geriausias vartininkas Stanislovas Skirgaila (Tauragė).

Turnyro organizatoriai  nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei, FK „Bygvitas“, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“ už pagalbą bei paramą pravedant turnyrą.