Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo turnyras

Telšių miesto stadione 27 kartą vyko Lietuvos nusipelniusio trenerio Benjamino Mindaugo Sebeckio atminimo senjorų futbolo 8×8 turnyras.

Turnyre dalyvavo dvi Telšių ir 8 senjorų futbolo komandos iš Tauragės, Plungės, Kėdainių, Kretingos, Šiaulių, Joniškio, Klaipėdos ir Kybartų. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose vieno rato sistema.

A pogrupyje Telšių I komanda, vienodais rezultatais 3:1 nugalėjo Šiaulių ir Joniškio komandas, 4:1 ir 6:1 įveikė Kybartų bei Plungės futbolininkus ir A pogrupyje užėmė I vietą. Tame pačiame pogrupyje antrąją vietą užėmė Kybartai, trečią – Šiauliai, ketvirtą – Plungė ir penktą – Joniškio senjorų komanda. B pogrupyje pajėgiausia buvo pernykščio turnyro nugalėtoja Tauragės komanda. Tauragiškiai 1:0, 4:0 ir 2:0 nugalėjo Telšių II, Klaipėdos ir Kretingos senjorus bei rezultatu 1:1 sužaidė su Kėdainių atstovais. Šiame pogrupyje komandos išsirikiavo tokia tvarka: Kėdainiai, Telšiai II, Kretinga ir Klaipėda.

Rungtynėse dėl 9 vietos Klaipėdos senjorai 1:0 nugalėjo Joniškio futbolininkus, dėl 7 vietos Plungės atstovai 4:2 įveikė Kretingos komandą, dėl 5 vietos po baudinių Telšių II komanda nugalėjo Šiaulius, dėl 3 vietos Kybartų senjorai rezultatu 1:0 privertė pasiduoti Kėdainių komandą. Dėl turnyro nugalėtojų vardo susitiko Telšių I komanda ir Tauragės senjorai. Įtemptose rungtynėse telšiškiai minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Tauragės komandą ir tapo turnyro nugalėtojais.

Turnyro komandos nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis. Komandų geriausiems žaidėjams Deivydui Augustinavičiui (Telšiai I), Vidui Keserauskui (Tauragė), Gintarui Čibirkai (Kybartai), Rolandui Slepakovui (Kėdainiai), Andriui Viršilui (Telšiai II), Arūnui Miseckui (Šiauliai), Mindaugui Grigučiui (Plungė),   Audriui Toliui (Kretinga), Mariui Narušiui (Klaipėda) ir Egidijui Dabužinskui (Joniškis) įteikti prizai. Apdovanoti turnyro geriausias gynėjas Jaunius Mikalauskas (Kybartai), geriausias puolėjas Nerijus Kumža (Telšiai I) ir geriausias vartininkas Henrikas Morkūnas (Tauragė).

Turnyro organizatoriai  nuoširdžiai dėkoja Telšių rajono savivaldybei, FK „Bygvitas“, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“, UAB „Žilevana“, UAB „Damada“, Telšių apskrities futbolo federacijai už pagalbą bei paramą pravedant turnyrą.

Organizatoriai