Naujienos
  1. Pagerbtas ilgametis futbolo treneris Romualdas Kerpa
  2. „Plungės veteranų taurė – 2018“
  3. ,,Babrungas“ – LFF II lygos Vakarų zonos II vietos laimėtojai
  4. Vyksta registracija į Telšių raj. salės futbolo pirmenybes
  5. Kretingos FK „Minija“ – LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja
N.ClubSPLPrĮmPrSkTšk
1Spartans33003210229
2BYGGVITO3300155109
3Benefisas42024419256
4Džiugas B4202231496
5Mažeikių United320116976
6Centras220015966
7Olimpo SC42023237-56
8Svajoklis42021726-96
9Varnių Spigins31111920-14
10Džiugo jaunimas3012723-161
11SAMOGITIA3003820-120
12Laukiniai šernai40042056-360
DataTvarkaraštisLaikas/RezultataiCompetitionSezonasVieta
2018-11-24 14:00:522018-11-24 Laukiniai šernai vs Mažeikių United 14:00:5214:00Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazija
2018-11-24 15:00:052018-11-24 Benefisas vs Varnių Spigins 15:00:0515:00Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazija
2018-11-25 12:00:202018-11-25 SAMOGITIA vs Olimpo SC 12:00:2012:00Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazija
2018-11-25 13:00:362018-11-25 Spartans vs Laukiniai šernai 13:00:3613:00Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazija
2018-11-25 14:00:442018-11-25 Varnių Spigins vs Mažeikių United 14:00:4414:00Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazija
2018-11-25 15:00:362018-11-25 Centras vs Benefisas 15:00:3615:00Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazija
DataTvarkaraštisLaikas/RezultataiCompetitionSezonasVietaAprašymas
2018-11-10 12:00:352018-11-10 BYGGVITO vs Mažeikių United4 - 3Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-10 13:00:542018-11-10 Džiugas B vs Laukiniai šernai8 - 4Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-10 14:00:262018-11-10 Spartans vs SAMOGITIA8 - 3Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-10 15:00:562018-11-10 Olimpo SC vs Džiugo jaunimas10 - 2Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-10 16:00:032018-11-10 Svajoklis vs Benefisas2 - 10Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-11 12:00:262018-11-11 Džiugo jaunimas vs Džiugas B2 - 10Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-11 13:00:252018-11-11 SAMOGITIA vs Mažeikių United3 - 8Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-11 14:00:152018-11-11 Spartans vs Benefisas7 - 4Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-11 15:00:072018-11-11 Svajoklis vs Olimpo SC11 - 6Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-11 16:00:022018-11-11 Varniai vs Laukiniai šernai9 - 4Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-17 12:00:052018-11-17 Svajoklis vs BYGGVITO0 - 7Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-17 13:00:122018-11-17 Centras vs Džiugas B4 - 2Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-17 14:00:192018-11-17 Benefisas vs Laukiniai šernai28 - 5Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-17 15:00:202018-11-17 Varnių Spigins vs Olimpo SC7 - 13Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-18 12:00:272018-11-18 Centras vs Laukiniai šernai11 - 7Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-18 13:00:392018-11-18 Džiugas B vs Svajoklis3 - 4Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-18 14:00:322018-11-18 Spartans vs Olimpo SC17 - 3Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-18 15:00:352018-11-18 Džiugo jaunimas vs Varnių Spigins3 - 3Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-18 16:00:092018-11-18 SAMOGITIA vs BYGGVITO2 - 4Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
2018-11-18 17:00:512018-11-18 Benefisas vs Mažeikių United2 - 5Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės2018/2019Telšių "Džiugo" gimnazijaRecap
Team members
# Player Club Goals
Tomas Rapalavičius Benefisas 22
Rokas Gecevičius Olimpo SC 12
Laimonas Šapas Spartans 8
Gediminas Maknickas Spartans 8
Laurynas Urniežius Benefisas 7
Renaldas Girgždys Olimpo SC 7
Lukas Šimkus Telšių salės pirmenybės 6
Aivaras Petrulis Telšių salės pirmenybės 5
Edvinas Sirutavičius Džiugas B 5
Renatas Kapūstinas Benefisas 5
Karolis Regelskis Džiugo jaunimas 4
Tadas Vaičius Laukiniai šernai 4
Renatas Žebrauskas Olimpo SC 4
Gražvydas Kukanauza Telšių salės pirmenybės 4
Mindaugas Kontvainis Spartans 4
Vitalijus Burba Varnių Spigins 4
Vilius Kasparavičius Spartans 4
Tomas Vyšniauskas Svajoklis 4
Mindaugas Šliogeris Spartans 4
Eridanas Bagužas Džiugas B 4
Mindaugas Juškas Varnių Spigins 4
Nojus Bondauskis Džiugas B 3
Mindaugas Simanavičius Mažeikių United 3
Tomas Bružas Mažeikių United 3
Kipras Keliauskas Džiugas B 3
Nedas Vasiliauskas Telšių salės pirmenybės 3
Andrius Lipskis Svajoklis 3
Airidas Jankauskas Varnių Spigins 3
Lukas Jukna Varnių Spigins 3
Edvinas Petravičius Varnių Spigins 3
Sigitas Latužis SAMOGITIA 2
Julius Mockus Mažeikių United 2
Tomas Alvinskis SAMOGITIA 2
Rolandas Leščius Svajoklis 2
Arnas Kaveckis Džiugas B 2
Nedas Laurinavičius Džiugo jaunimas 2
Rokas Aušinskis Telšių salės pirmenybės 2
Paulius Ukrinas Svajoklis 2
Mindaugas Žlibinas Telšių salės pirmenybės 2
Deividas Gineitis Mažeikių United 2
Martynas Armalis Telšių salės pirmenybės 2
Orestas Luotužas Varnių Spigins 2
Gedas Klemenis Olimpo SC 2
Mantas Rusys BYGGVITO 2
Deivydas Galdikas Laukiniai šernai 2
Eimantas Kairys Olimpo SC 2
Robertas Žiobakas Telšių salės pirmenybės 2
Rokas Rusys BYGGVITO 2
Kostas Paulauskas BYGGVITO 2
Remigijus Vaitkevičius Svajoklis 1
Edvinas Einikis Telšių salės pirmenybės 1
Vytautas Strikys Mažeikių United 1
Evaldas Šilinskas Olimpo SC 1
Karolis Tendys Mažeikių United 1
Gvidas Šarkis Džiugas B 1
Viktor Lorikov Olimpo SC 1
Donatas Voras Olimpo SC 1
Deivydas Puplauskas Olimpo SC 1
Gintaras Keliauskas SAMOGITIA 1
Vaidas Žylevičius SAMOGITIA 1
Hubertas Šimkus Telšių salės pirmenybės 1
Aleksas Kiršys Telšių salės pirmenybės 1
Nedas Kulevičius Telšių salės pirmenybės 1
Darius Čegys SAMOGITIA 1
Rokas Lukauskas Telšių salės pirmenybės 1
Saulius Puidokas Spartans 1
Deividas Juškevičius Džiugo jaunimas 1
Algis Einikis SAMOGITIA 1
Virginijus Čepauskas SAMOGITIA 1
Vilius Šiaulys Telšių salės pirmenybės 1
Andrius Dulkys Telšių salės pirmenybės 0
Arnas Martinkus Benefisas 0
Deividas Norvaišas Telšių salės pirmenybės 0
Žilvinas Jarutis Olimpo SC 0
Arnas Bukinas Telšių salės pirmenybės 0
Kęstutis Tumėnas Telšių salės pirmenybės 0
Gvidas Gedvilas Telšių salės pirmenybės 0
Danielius Anužas Varnių Spigins 0
Modestas Malūkas Olimpo SC 0
Jonas Paulauskas Olimpo SC 0
Lukas Dombrauskas Varnių Spigins 0
Julius Droba SAMOGITIA 0
Klaidas Rapšas Džiugo jaunimas 0
Saulius Jogminas Varnių Spigins 0
Aivaras Luotužas Varnių Spigins 0
Dovydas Bagočius Benefisas 0
Redas Noreikis Spartans 0
Karolis Talmontas Varnių Spigins 0
Kęstutis Pilipavičius Spartans 0
Ovidijus Gureckis Varnių Spigins 0
Aurimas Kievišas Telšių salės pirmenybės 0
Orestas Kavaliauskas Laukiniai šernai 0
Mantvydas Skiotis Telšių salės pirmenybės 0
Giedrius Vilkas Mažeikių United 0
Dangiras Janušas Telšių salės pirmenybės 0
Egidijus Jundulas Džiugo jaunimas 0
Edas Beržanskis Džiugo jaunimas 0
Gustas Armalis Svajoklis 0
Ovidijus Dobrovolskas Svajoklis 0
Domantas Bukauskas Svajoklis 0
Rokas Glutkinas Džiugo jaunimas 0
Manfredas Bulaš Spartans 0
Arnoldas Kaupys Mažeikių United 0
Giedrius Mickus Mažeikių United 0
Deividas Bucevičius Mažeikių United 0
Nedas Kneita Mažeikių United 0
Dovydas Kveinys Telšių salės pirmenybės 0
Simonas Pranauskas Mažeikių United 0
Petras Budrys SAMOGITIA 0
Sigitas Barauskis Mažeikių United 0
Mindaugas Keršis Mažeikių United 0
Andrius Viršilas SAMOGITIA 0
Laurynas Diržininkas Telšių salės pirmenybės 0
Deimantas Valauskas BYGGVITO 0
Julius Motuzas Telšių salės pirmenybės 0
Paulius Macevičius Telšių salės pirmenybės 0
Dovydas Sirius Laukiniai šernai 0
Gediminas Macevičius Telšių salės pirmenybės 0
Martynas Vasiliauskas Telšių salės pirmenybės 0
Edgaras Strazdauskas Laukiniai šernai 0