Naujienos
  1. SC ,,Gargždų veteranas” – Lietuvos Senjorų 35+ 2019m. čempionai.
  2. Veteranų – U35 futbolo turnyras Plungės taurė – 2019
  3. Sezonas finišavo. Čempionės titulas – „Radviliškio“ ekipai
  4. ,,Atlantas“ B pasiekė pirmąją pergalę
  5. „Radviliškis“-LFF II lygos vakarų zonos nugalėtojai
DataNamuoseRezultatasIšvykojeLaikas
2019-10-13 13:00:102019-10-13SC Saned3 - 0Palanga B 13:00:1013:00
2019-10-10 16:30:162019-10-10SC Saned0 - 4Džiugas B 16:30:1616:30
2019-09-28 14:00:172019-09-28Kražantė3 - 0SC Saned 14:00:1714:00
2019-09-22 14:00:292019-09-22SC Saned3 - 0Atlantas B 14:00:2914:00
2019-09-20 20:00:052019-09-20Babrungas18 - 0SC Saned 20:00:0520:00
2019-09-15 17:00:412019-09-15Akmenės Cementas7 - 0SC Saned 17:00:4117:00
2019-09-06 19:15:032019-09-06SC Saned0 - 6Radviliškis 19:15:0319:15
2019-08-24 18:00:182019-08-24SC Saned2 - 5Šilutė 18:00:1818:00
2019-08-10 15:00:212019-08-10SC Saned0 - 2Banga B 15:00:2115:00
2019-07-06 14:00:402019-07-06SC Saned0 - 4Babrungas 14:00:4014:00
2019-06-30 18:00:452019-06-30Palanga B5 - 1SC Saned 18:00:4518:00
2019-06-22 17:00:192019-06-22SC Saned3 - 1Kražantė 17:00:1917:00
2019-06-15 16:00:202019-06-15Atlantas B2 - 2SC Saned 16:00:2016:00
2019-06-09 14:00:302019-06-09SC Saned1 - 2Akmenės Cementas 14:00:3014:00
2019-06-01 14:00:472019-06-01Radviliškis6 - 1SC Saned 14:00:4714:00
2019-05-11 14:00:542019-05-11Šilutė4 - 0SC Saned 14:00:5414:00
2019-05-04 14:00:402019-05-04Džiugas B2 - 1SC Saned 14:00:4014:00
2019-04-20 19:00:152019-04-20Banga B7 - 2SC Saned 19:00:1519:00
2018-10-06 15:00:072018-10-06SC Saned0 - 2Babrungas 15:00:0715:00
2018-09-29 14:00:292018-09-29SC Saned1 - 3FA Šiauliai 14:00:2914:00
2018-09-22 14:00:092018-09-22SC Saned2 - 5Šilutė 14:00:0914:00
2018-09-17 00:00:142018-09-17Minija7 - 0SC Saned 00:00:140:00
2018-09-16 14:30:282018-09-16SC Saned0 - 8Akmenės Cementas 14:30:2814:30
2018-09-09 14:00:422018-09-09Džiugas B10 - 1SC Saned 14:00:4214:00
2018-09-01 14:00:282018-09-01SC Saned0 - 3Palanga B 14:00:2814:00
2018-08-26 14:00:202018-08-26SC Saned1 - 7Banga B 14:00:2014:00
2018-08-15 16:00:152018-08-15Pramogos-SC5 - 0SC Saned 16:00:1516:00
2018-08-12 15:00:392018-08-12Širvėna1 - 0SC Saned 15:00:3915:00
2018-08-04 17:00:232018-08-04SC Saned1 - 5Atmosfera 17:00:2317:00
2018-07-08 15:00:442018-07-08Palanga B1 - 0SC Saned 15:00:4415:00
2018-07-06 17:00:072018-07-06SC Saned3 - 1Džiugas B 17:00:0717:00
2018-06-23 17:00:492018-06-23Šilutė3 - 1SC Saned 17:00:4917:00
2018-06-16 17:00:012018-06-16SC Saned0 - 4Minija 17:00:0117:00
2018-06-08 19:30:232018-06-08Akmenės Cementas5 - 0SC Saned 19:30:2319:30
2018-06-03 17:00:232018-06-03SC Saned0 - 1Širvėna 17:00:2317:00
2018-05-20 15:00:412018-05-20SC Saned0 - 3Pramogos-SC 15:00:4115:00
2018-05-06 12:00:042018-05-06FA Šiauliai8 - 0SC Saned 12:00:0412:00
2018-05-01 14:00:542018-05-01Banga B2 - 0SC Saned 14:00:5414:00
2018-04-28 15:00:462018-04-28Babrungas2 - 3SC Saned 15:00:4615:00
2018-04-21 17:00:042018-04-21Atmosfera2 - 0SC Saned 17:00:0417:00