Naujienos
  1. Kretingos FK „Minija“ – LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja
  2. Futbolo šventė Plungėje
  3. 18-ASIS LFF PARAMOS FUTBOLUI FONDO PARAIŠKŲ ETAPAS
  4. NAUJAS „FUTBOLIUKO“ SEZONAS NUSTEBINS SAVO ĮVAIROVE
  5. FUTBOLO FIESTA – S. DARIAUS IR S. GIRĖNO STADIONE
Team members
Player Club Goals
Andrius Lipskis Svajoklis 3
Artūras Rudokas Centras 10
Arūnas Žakevičius Centras 0
Davydas Arlauskis Centras 8
Deividas Augustinavičius Centras 9
Domas Norkevičius Centras 1
Edgaras Stalmokas Centras 0
Egidijus Vaitkus Centras 1
Ernestas Kenstavičius Centras 17
Laurynas Vandzinskas Centras 8
M. Daujauskas Centras 2
Marius Dirgėla Centras 6
Modestas Taujanskas Centras 7
Nedas Kulevičius Centras 2
Nerijus Kumža Centras 2
Nojus Bendauskis Centras 4
Ramūnas Laurinavičius Centras 1

Telšių raj. salės 5×5 futbolo pirmenybės

PosClubSPLPrĮmPrSkTšk
1Rietuva971177324522
2Svajoklis971174363822
3BYGGVITO961286355119
4Centras951378374116
5Ateitis941379502916
5SAMOGITIA951374452916
7Benefisas940566511512
8Džiugas920742111-696
9Džiugas-200391082585-603
10Luokė900925144-1190
DataNamuoseRezultatasIšvykojeLaikas
2018-02-17 13:00:212018-02-17Centras8 - 9SAMOGITIA 13:00:2113:00
2018-02-16 12:00:412018-02-16Svajoklis7 - 5Centras 12:00:4112:00
2018-02-10 13:00:412018-02-10Centras4 - 11Rietuva 13:00:4113:00
2018-02-04 16:00:232018-02-04Centras5 - 7Ateitis 16:00:2316:00
2018-02-03 12:00:062018-02-03BYGGVITO7 - 5Centras 12:00:0612:00
2018-01-21 14:00:482018-01-21Centras11 - 2Džiugas-2003 14:00:4814:00
2018-01-20 15:00:082018-01-20Centras21 - 2Luokė 15:00:0815:00
2018-01-13 16:00:152018-01-13Svajoklis8 - 5Centras 16:00:1516:00
2018-01-12 20:00:502018-01-12BYGGVITO6 - 5Centras 20:00:5020:00
2018-01-07 14:00:462018-01-07Ateitis5 - 7Centras 14:00:4614:00
2018-01-06 14:00:442018-01-06Centras4 - 4Rietuva 14:00:4414:00
2017-12-23 17:00:402017-12-23Centras9 - 5SAMOGITIA 17:00:4017:00
2017-12-17 14:00:252017-12-17Centras3 - 4Benefisas 14:00:2514:00
2017-12-16 13:00:172017-12-16Centras13 - 1Džiugas 13:00:1713:00
2017-12-09 14:00:242017-12-09Centras3 - 6BigVito 14:00:2414:00
2017-12-08 19:00:062017-12-08Centras7 - 2Asociacija ŽB 19:00:0619:00
2017-12-01 19:00:022017-12-01U-194 - 3Centras 19:00:0219:00
2017-11-25 15:00:512017-11-25Centras9 - 3TVM 15:00:5115:00
2017-11-24 21:00:562017-11-24Centras5 - 4OSS 21:00:5621:00
2017-11-19 14:00:482017-11-19Centras4 - 3BigVito 14:00:4814:00
2017-11-18 14:00:162017-11-18Pėivelė1 - 8Centras 14:00:1614:00
2017-11-11 13:00:352017-11-11Centras6 - 3Plungės Baldai 13:00:3513:00
2017-11-10 20:00:242017-11-10FK ŽSSTC1 - 3Centras 20:00:2420:00
2017-11-04 16:00:542017-11-04Centras2 - 3Rietuva 16:00:5416:00
2017-11-03 21:00:482017-11-03Centras5 - 0Asociacija ŽB 21:00:4821:00
2017-10-29 14:00:242017-10-29U-150 - 20Centras 14:00:2414:00
2017-10-28 14:00:542017-10-28Žiogai6 - 3Centras 14:00:5414:00