Naujienos
  1. Po I rato pirmoje vietoje – Plungės futbolo klubas „Babrungas“ komanda
  2. Mažeikių rajono 7×7 pirmenybių nugalėtojai – ,,Mažeikių United“ komanda
  3. KVIEČIAME REGISTRUOTIS EUROPOS FUTBOLO SAVAITĖS RENGINIAMS
  4. Klaipėdos ,,Atlantas B“ komanda šalinamas iš LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių
  5. LFF II LYGOS VAKARŲ ZONOS PIRMENYBIŲ DRAUSMĖS KOMITETO POSĖDIS
Team members
Player Club Goals
Andrius Lipskis Svajoklis 3
Artūras Rudokas Centras 10
Arūnas Žakevičius Centras 0
Davydas Arlauskis Centras 8
Deividas Augustinavičius Centras 9
Domas Norkevičius Centras 1
Edgaras Stalmokas Centras 0
Egidijus Vaitkus Centras 1
Ernestas Kenstavičius Centras 17
Laurynas Vandzinskas Centras 8
M. Daujauskas Centras 2
Marius Dirgėla Centras 6
Modestas Taujanskas Centras 7
Nedas Kulevičius Centras 2
Nerijus Kumža Centras 2
Nojus Bendauskis Centras 4
Ramūnas Laurinavičius Centras 1

Telšių raj. salės 5×5 futbolo pirmenybės

PosClubSPLPrĮmPrSkTšk
1Rietuva971177324522
2Svajoklis971174363822
3BYGGVITO961286355119
4Centras951378374116
5Ateitis941379502916
5SAMOGITIA951374452916
7Benefisas940566511512
8Džiugas920742111-696
9Džiugas-200391082585-603
10Luokė900925144-1190
DataNamuoseRezultatasIšvykojeLaikas
2018-02-17 13:00:212018-02-17Centras8 - 9SAMOGITIA 13:00:2113:00
2018-02-16 12:00:412018-02-16Svajoklis7 - 5Centras 12:00:4112:00
2018-02-10 13:00:412018-02-10Centras4 - 11Rietuva 13:00:4113:00
2018-02-04 16:00:232018-02-04Centras5 - 7Ateitis 16:00:2316:00
2018-02-03 12:00:062018-02-03BYGGVITO7 - 5Centras 12:00:0612:00
2018-01-21 14:00:482018-01-21Centras11 - 2Džiugas-2003 14:00:4814:00
2018-01-20 15:00:082018-01-20Centras21 - 2Luokė 15:00:0815:00
2018-01-13 16:00:152018-01-13Svajoklis8 - 5Centras 16:00:1516:00
2018-01-12 20:00:502018-01-12BYGGVITO6 - 5Centras 20:00:5020:00
2018-01-07 14:00:462018-01-07Ateitis5 - 7Centras 14:00:4614:00
2018-01-06 14:00:442018-01-06Centras4 - 4Rietuva 14:00:4414:00
2017-12-23 17:00:402017-12-23Centras9 - 5SAMOGITIA 17:00:4017:00
2017-12-17 14:00:252017-12-17Centras3 - 4Benefisas 14:00:2514:00
2017-12-16 13:00:172017-12-16Centras13 - 1Džiugas 13:00:1713:00
2017-12-09 14:00:242017-12-09Centras3 - 6BigVito 14:00:2414:00
2017-12-08 19:00:062017-12-08Centras7 - 2Asociacija ŽB 19:00:0619:00
2017-12-01 19:00:022017-12-01U-194 - 3Centras 19:00:0219:00
2017-11-25 15:00:512017-11-25Centras9 - 3TVM 15:00:5115:00
2017-11-24 21:00:562017-11-24Centras5 - 4OSS 21:00:5621:00
2017-11-19 14:00:482017-11-19Centras4 - 3BigVito 14:00:4814:00
2017-11-18 14:00:162017-11-18Pėivelė1 - 8Centras 14:00:1614:00
2017-11-11 13:00:352017-11-11Centras6 - 3Plungės Baldai 13:00:3513:00
2017-11-10 20:00:242017-11-10FK ŽSSTC1 - 3Centras 20:00:2420:00
2017-11-04 16:00:542017-11-04Centras2 - 3Rietuva 16:00:5416:00
2017-11-03 21:00:482017-11-03Centras5 - 0Asociacija ŽB 21:00:4821:00
2017-10-29 14:00:242017-10-29U-150 - 20Centras 14:00:2414:00
2017-10-28 14:00:542017-10-28Žiogai6 - 3Centras 14:00:5414:00