Naujienos
  1. LFF II LYGOS VAKARŲ ZONOS PIRMENYBIŲ DRAUSMĖS KOMITETO POSĖDIS
  2. TAFF lankėsi apskričių futbolo vystymo projekto koordinatorius Deividas Šemberas
  3. LFF II lygos Vakarų zonos IV turo rungtynėse, įvarčių lietus
  4. LFF II lygos Vakarų zonos trijų turų apžvalga
  5. 3-IASIS LIETUVOS FUTBOLO FORUMAS: „APSKRITYSE LAUKIA DAUGYBĖ DARBŲ“

Telšių raj. salės 5×5 futbolo pirmenybės II etapas

PosClubSPLPrĮmPrSkTšk
1Rietuva141022114645032
2BYGGVITO141013117566131
3Svajoklis14923104723229
4Ateitis14815118675125
5SAMOGITIA1461698861222
6Centras14518105782716