Naujienos
  1. Kretingos FK „Minija“ – LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja
  2. Futbolo šventė Plungėje
  3. 18-ASIS LFF PARAMOS FUTBOLUI FONDO PARAIŠKŲ ETAPAS
  4. NAUJAS „FUTBOLIUKO“ SEZONAS NUSTEBINS SAVO ĮVAIROVE
  5. FUTBOLO FIESTA – S. DARIAUS IR S. GIRĖNO STADIONE

Telšių raj. salės 5×5 futbolo pirmenybės II etapas

PosClubSPLPrĮmPrSkTšk
1Rietuva141022114645032
2BYGGVITO141013117566131
3Svajoklis14923104723229
4Ateitis14815118675125
5SAMOGITIA1461698861222
6Centras14518105782716