Naujienos
  1. VAIKŲ SPORTO VEIKLOS ATSINAUJINS NUO GEGUŽĖS 18-OSIOS
  2. Sportinio ugdymo organizavimo rekomendacijos
  3. Švelnėjant karantino apribojimams, sportininkams leista treniruotis
  4. Dėl paskelbto karantino nutraukiamos Mažeikių rajono salės 5×5 futbolo pirmenybės.
  5. APELIACINIO LICENCIJAVIMO KOMITETO SPRENDIMAI DĖL II LYGOS LICENCIJOS PAREIŠKĖJŲ APELIACIJŲ

Telšių raj. salės 5×5 futbolo pirmenybės II etapas

PosClubSPLPrĮmPrSkTšk
1Rietuva141022114645032
2Byggvito141013117566131
3Svajoklis14923104723229
4Ateitis14815118675125
5SAMOGITIA1461698861222
6Centras14518105782716