Trys minutės – trys įvarčiai

Vėlų antradienio vakarą Gargžuose įvyko Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos 6-ojo turo varžybos tarp vietos „Bangos“ B ir Klaipėdos „Atlanto“ B komandų. Pergalę nuskynė gargždiškiai. Jiems, rodos, ir namų sienos padėjo.

Pirmasis šių rungtynių kėlinys – menkai rezultatyvus, tačiau palankesnis Klaipėdos ekipai, kurios puolėjas Martynas Vėlyvis taikliai atakavo aikštės šeimininkų vartus. Pirmasis įvartis pasiektas 14-ąją rungtynių minutę, vėliau iki kėlinio pabaigos – visiška ramybė.

Antrąjį kėlinį klaipėdiškiai pradėjo pražanga – geltona kortelė iškelta „Atlanto“ žaidėjui Arminui Elkimavičiui.

Iki tol didelio entuziazmo nerodę, 53-iąją minutę gargdiškiai tarsi pabudo, vieną paskui kitą į varžovų vartus taikliai paleisdami net tris kamuolius. Pirmojo įvarčio autorius – saugas Edgaras Anulis. Tą pačią minutę sirgalius ir komandą nudžiugino saugas Armandas Šveistrys, kurio įvartis rezultatą persvėrė „Bangos“ naudai. Dar daugiau ovacijų kilo 55-ąją varžybų minutę, kuomet klaipėdiškius nukautavo Ignas Venckus. Po jo smūgio rezultatas tapo 3:1 aikštės šeimininkų naudai.

68-ąją minutę „Atlanto“ gynėjas Gustas Gumbaravičius pelnė geltoną kortelę, o varžybas vainikavo  11 metrų baudinys į „Bangos“ vartus. Prie baudų linijos stojęs A. Šveistrys buvo taiklus, jo dėka skaičius švieslentėje dar kartą pakito – 4:1 gargždiškių naudai.

Šeštasis turas dar nesibaigė – dar turi įvykti nukeltos Kelmės „Kražantės“ ir „Palangos“ B varžybos.

Na, o po paskutiniųjų rungtynių turnyrinė lentelė tokia: 1. „Radviliškis“, 2. „Akmenės cementas“, 3. „Babrungas“, 4. „Džiugas“ B, 5. „Šilutė“, 6. „Banga“ B, 7. „Palanga“ B, 8. „Atlantas“ B, 9. „Kražantė“, 10. „Saned“.