Sužaistos ketverios 7 turo rungtynės

Savaitgalį ir pirmadienį sužaistos ketverios LFF II lygos Vakarų zonos septintojo turo varžybos. Tiesa, buvo numatytos šešerios, tačiau dėl tam tikrų priežasčių susitikimus tarp Tauragės „Tauro“ ir Klaipėdos „Neptūno“ bei tarp Joniškio „Saned“ ir Klaipėdos „Rosos“ teko nukelti.

„Džiugas“ B nugalėjo „Juventą 99“

Pirmosios septintojo turo rungtynės sužaistos šeštadienį Telšiuose, kur susitiko vietos „Džiugas“ B (treneris Rolandas Leščius) ir svečiai iš Šiaulių – „Juventa 99“ (treneris Arvydas Kšivickas).

Pirmasis kėlinys pradėtas geltona kortele, kurią teisėjas iškėlė Šiaulių ekipos saugui Domui Griškevičiui. Atrodė, kad per pirmąjį kėlinį daugiau nieko ir neįvyks, tačiau lemtinga buvo papildoma minutė – būtent per ją „Džiugo“ B saugas Kipras Keliauskas taikliai atakavo Luko Drasučio saugomus „Juventos 99“ vartus. Taigi pasibaigus kėliniui švieslentė rodė 1:0 aikštės šeimininkų naudai.

Prasidėjus antrajam kėliniui, telšiškiai futbolininkai ir jų sirgaliai dar kartą džiaugėsi komandos sėkme – 54 min. rezultatą iki 2:0 pagerino „Džiugo“ B saugas Marius Šluta. Daugiau įvarčių ir nebuvo, tačiau pražangų – sočiai: teisėjas geltonas korteles kėlė Telšių ekipos saugams Lukui Raudžiui (kuris prasižengė dukart, tad 86 min. pelnė dar ir raudoną kortelę) ir vieno iš įvarčių autoriui M. Šlutai (66 min.) bei „Juventos 99“ žaidėjams Lukui Rimkui (65 min.), Tomui Staponkui (66 min.) ir Domui Nacickui (86 min.).

Sėkmė lydėjo šiauliškius

Šeštadienį savo aikštėje pergalingai žaidė ir „Šiauliai“ B (treneris Marius Gurskis), įveikę Mindaugo Urbonavičiaus treniruojamą „Radviliškį“.

Šiauliškiai pirmuoju įvarčiu džiaugėsi jau 6-ąją rungtynių minutę – Aivario Rudzičio saugomus „Radviliškio“ vartus sėkmingai atakavo „Šiaulių“ B puolėjas Mantas Pikčiūnas. 24 min. radviliškiečiai rezultatą išlygino – Gvido Dargio saugomus šiauliškių ekipos vartus įveikė Nerijus Volkovas. Praėjus vos septynioms minutėms „Radviliškis“ jau džiaugėsi persvara – antrąjį įvartį komandai pelnė Nerijus Volkovas. 34 min. netrūko aistrų – teisėjas geltona kortele įspėjo „Šiaulių“ B žaidėją Grantą Jaseliūną ir „Radviliškio“ atstovą Donatą Šėgždą. Beje, pastarasis netrukus prasižengė ir antrąkart, tad užsidirbo dar ir raudoną kortelę. Na, o baigiantis kėliniui sėkmė dar kartą šypsojosi aikštės šeimininkams šiauliškiams – 40 min. Joris Dėlkus išlygino rezultatą (2:2).

Prasidėjus antrajam kėliniui dar kartą pasižymėjo J. Dėlkus, rezultatą kilstelėjęs iki 3:2 (58 min.). Rungtynėms einant į pabaigą, pasipylė klaidos: geltonas korteles užsidirbo „Radviliškio“ treneris M. Urbonavičius (80 min.), „Šiaulių“ B žaidėjas Gabijus Micevičius (82 min.). Na, o per varžybų pratęsimą pelnyta ne tik geltona kortelė, kuri iškelta šiauliškių ekipos saugui Jonui Lukui Kovalskiui, bet ir įmuštas paskutinysis įvartis – rezultatą iki 4:2 pagerino ir aikštės šeimininkų pergalę užtikrino „Šiaulių“ B futbolininkas Edvinas Karasiovas.

Pergalę šventė aikštės šeimininkai gargždiškiai

Sekmadienį Gargžduose vykusios rungtynės tarp vietos „Bangos“ B (treneris David Marques Afonso) ir Klaipėdos „Atlanto“ (treneris Marius Komovas) taip pat baigėsi aikštės šeimininkų pergale.

Pirmasis susitikimo kėlinys buvo gana tykus. Tik porą kartų fiksuotos pražangos – „Bangos“ B saugui Pijui Srėbaliui (29 min.) ir „Atlanto“ saugui Justui Vainikaičiui (42 min.). Atrodė, jog kėlinys tuo ir baigsis, tačiau pačioje jo pabaigoje, 44 min., pasižymėjo gargždiškių komandos puolėjas Klaidas Birgiola, įveikęs Žymanto Butkaus saugomus priešininkų vartus ir savo komandai pelnęs pirmąjį įvartį.

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Banga“ B tik gerino savo rezultatą – vieną po kito du įvarčius pelnė sezono lyderis Ignas Venckus (49 ir 54 min.). Taigi rezultatas sausas – 3:0. Tačiau po keleto minučių (58 min.) „Atlantas“ jį kiek sušvelnino – Kornelijaus Smilingio saugomus „Bangos“ B vartus taikliai atakavo Mantas Tėvelis. Po minutės įvarčiu vėl džiaugėsi gargždiškiai, jo autorius – saugas Mantas Petrikas. Tačiau tuo sėkmingos atakos nesibaigė – 65 min. paskutinįjį varžybų įvartį pelnė klaipėdiečių saugas J. Vainikaitis. Po jo rezultatas švieslentėje nebekito – 4:2 aikštės šeimininkų naudai.

Antrojoje susitikimo pusėje netrūko ir pražangų. Teisėjas jas fiksavo „Atlanto“ žaidėjams Donatui Stankevičiui (55 min.), M. Tėveliui (70 min.), o 77 min. – „Bangos“ B vartininkui K. Smilingiui. Po minutės „Atlanto“ saugas Ernestas Razonas dar turėjo galimybę sušvelninti rezultatą įmušdamas 11 m baudinį, tačiau įvarčio nerealizavo. 81 min. už antrą pražangą raudona kortele nubaustas Gargždų ekipos žaidėjas P. Srėbalius, na, o per rungtynių pratęsimą emocijų taip pat netrūko: aikštės šeimininkų puolėjui Benediktui Gailiui – geltona kortelė, svečių saugui Justui Adamui – raudona.

„Babrungas“ prieš „Šilutę“

Septintasis turas iki šiol išskirtinai pergalingas buvo tik namų komandoms – be jau paminėtųjų, sėkme savo aikštėje ir poros šimtų sirgalių akivaizdoje džiaugėsi ir Plungės „Babrungas“ (treneris Kęstutis Petkus), kad ir minimaliu rezultatu (1:0), bet vis dėlto įveikęs „Šilutę“ (treneris Svajūnas Česnulis).

„Šilutės“ vartininkas Augustas Šteinys įveiktas buvo 13-ąją susitikimo minutę, kai taiklų smūgį į jo saugomus vartus paleido ir šiuo vieninteliu įvarčiu pergalę savo komandai ir džiaugsmą sirgaliams užtikrino „Babrungo“ žaidėjas Rokas Rusys. Vėliau – tik pražangos: jas užsidirbo aikštės šeimininkų komandos atstovai Tomas Budrys (41 min.), Egidijus Srėbalius (47 min.) ir taiklusis R. Rusys (50 min.) bei „Šilutės“ gynėjas Tomas Čeliauskas (54 min.) ir puolėjas Robertas Šmitas (55 min.).