„Šilutės“ įtikinama pergalė

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonoje sužaistos tik vienerios rungtynės – atkeltas devintojo turo varžybas savo aikštėje žaidė „Šilutės“ ekipa, sausu rezultatu – 7:0 – sutriuškinusi Kelmės „Kražantę“. Beje, svečiai šilutiškių aikštėje buvo itin aršūs ir įsiutę – pelnė ne tik geltonų, bet ir raudonų kortelių.

Veiksmo ir įtampos šiose varžybose netrūko nuo pat jų pradžios. Tiesa, per pirmąjį kėlinį reiškėsi tik aikštės šeimininkai, svečių pusėje tvyrojo ramybė. Ir ji – lyg tyla prieš audrą.

Vos prasidėjus rungtynėms, tiksliau – 3-iąją minutę pirmąjį įvartį į kelmiškių vartus pasiuntė „Šilutės“ puolėjas Andrius Marcinkevičius. Pergalingai pradėję pirmąjį kėlinį, šilutiškiai pergalingai jį ir užbaigė – 44-ąją minutę rezultatą iki 2:0 pakėlė aikštės šeimininkų komandos puolėjas Aivaras Thales. Tiesa, prieš tai (26 min.) „Šilutės“ puolėjas Darius Paldauskas užsidirbo geltoną kortelę.

Antrajame kėlinyje veiksmas įsibėgėjo 53-iąją minutę, kuomet „Kražantės“ gynėjas Robertas Bolotov pelnė geltoną kortelę. Iškart po to spurtavo pirmajame kėlinyje geltona kortele nubaustas šilutiškis D. Paldauskas. Jį Fortūna lydėjo dukart iš eilės – taiklūs smūgiai priešininkų vartus pasiekė ir 54-ąją, ir 55-ąją kėlinio minutėmis.

Po šio galingo D. Paldausko pasirodymo rezultatas ryškiai persisvėrė šilutiškių naudai – 4:0. Na, o atmosfera aikštėje dar labiau kaito. 59-ąją minutę antrą geltoną kortelę (o kartu ir raudoną) užsidirbo „Kražantės“ gynėjas R. Bolotov. Tuoj po jo analogišką nuobaudą geltonos kortelės pavidalu gavo ir tos pačios ekipos vartininkas Nerijus Jokantas.

Na, o šilutiškiai siautėjo toliau. Tiesa, tie – gerąją prasme – vieną po kito pelnydami dar du įvarčius. Vieno iš jų autorius – puolėjas A. Marcinkevičius (60 min.), kito – saugas Ignas Paulius (62 min.).

Na, o kelmiškiai toliau darė klaidas – 65-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo dar ir gynėjas Tautvydas Bracevičius. Po to veiksmas ir emocijos aikštėje kiek aprimo, kol galų gale paskutiniąją rungtynių minutę savo jėgą dar sykį pademonstravo aikštės šeimininkai – savo sąskaitą antruoju, o komandos – septintuoju įvarčiu papildė I. Paulius.

Taigi galutinis varžybų rezultatas – 7:0. Tačiau tuo veiksmas aikštėje nesibaigė – finišavus rungtynėms, Kelmės vartininkas N. Jokantas necenzūriniais žodžiais užsipuolė teisėją, dėl to pelnė raudoną kortelę.

Po šio „Šilutės“ ir „Kražantės“ susitikimo darbo turėjo ir Drausmės komitetas. Pastarasis, įvertinęs situaciją konstatavo, kad trys „Kražantės“ žaidėjai nusipelnė diskvalifikacijos vienerioms varžyboms. Šios nuobaudos skirtos raudonas korteles per pastarąsias varžybas pelniusiems gynėjui R. Bolotov ir vartininkui N. Jokantui bei keturias geltonas korteles per šį sezoną užsidirbusiam T. Bracevičiui.