Šeštadienį ir sekmadienį tęsėsi Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos aštuntasis turas. Šeštadienį Joniškio „Saned“ namuose sėkmingai kovėsi su Kelmės „Kražante“, „Šilutė“ savo aikštėje negailestingai susidorojo su Klaipėdos „Atlantu“ B, o „Babrungas“ lygiosiomis sužaidė su „Akmenės cementu“.
Varžybos tarp joniškiečių ir kelmiškių kvėpavimą įgavo pačią pirmąją minutę – vos startavus žaidimui, Tomo Miliausko saugomus „Kražantės“ vartus taikliai atakavo „Saned“ žaidėjas Arūnas Gaubis. Taigi pirmasis įvartis pelnytas, tačiau tuo veiksmas pirmajame kėlinyje ir baigėsi.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui, 54-ąją rungtynių minutę, tas pats A. Gaubis užsidirbo rimtą nuobaudą – teisėjas jam iškėlė raudoną kortelę, tad joniškiečiui teko palikti aikštę. Tačiau po minutės „Saned“ ekipa, kuri turnyrinėje lentelėje užima 8-ąją vietą, dar kartą parodė, kad yra pranašesnė už sezono autsaiderius kelmiškius – antrąjį įvartį savo ekipos naudai pelnė Airidas Mituzas.
74-ąją minutę prasižengė „Kražantės“ gynėjas Tautvydas Bracevičius, kuris įspėtas geltona kortele. Po šios nuobaudos iki pat rungtynių pabaigos veiksmas aikštėje aprimo, tačiau per papildomas minutes žaidėjai tarsi atsigavo – per pirmąją papildomą minutę taikliai kamuolį į „Saned“ vartus paleido Kelmės ekipos saugas Nedas Leščinskas, tuo po jo dar vieną įvartį pelnė „Saned“ žaidėjas Nedas Palubeckas. Taigi galutiniai skaičiai švieslentėje – 3:1.
Sekmadienį visišką fiasko patyrė „Atlantas“ B, kurio vartus, saugomus Vadimo Trefilovo, „Šilutės“ futbolininkai sėkmingai atakavo net šešetą kartų. Beje, šiomis rungtynėmis šilutiškiai įrodė, kad yra verti būti tarp sezono lyderių (jie užima trečiąją vietą), tuo tarpu „Atlantas“ B – tik devinti.
Pirmuoju įvarčiu „Šilutės“ ekipa ir jos sirgaliai džiaugėsi jau 2-ąją rungtynių minutę, kai į „Atlanto“ vartus įskriejo puolėjo Roberto Šmito paleistas kamuolys. Antrojo įvarčio autorius – puolėjas Aivaras Thales (34 min.), o trečiasis pelnytas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje – 45-ąją minutę, kai klaipėdiečių vartus dar kartą taikliai atakavo R. Šmitas.
Iki antrojo kėlinio pabaigos likus vos aštuonioms minutėms, švieslentė rodė 3:0 aikštės šeimininkų naudai. Rezultatas geras, bet netrukus, šilutiškiams paleidus negailestingą dar trijų įvarčių seriją, jis tapo triuškinančiu klaipėdiečių ekipai. 82-ąją minutę „Atlanto“ vartuose atsidūrė „Šilutės“ saugo Kosto Vilkio paleistas kamuolys, 88-ąją min. dar kartą (trečiąjį!) pasižymėjo R. Šmitas, dar po minutės pelnytas ir šeštasis įvartis, kurį įmušė puolėjas Martynas Golubovskis.
Netrūko ir pražangų – geltonas korteles teko kelti „Atlanto“ gynėjui Gustui Gumbaravičiui (44 min.), kitus tris kartus – „Šilutės“ žaidėjams Mariui Stonkui (50 min.), R. Šmitui (55 min.) ir Einorui Dedurkevičiui (83 min.).
Antrosios sekmadienio varžybos žaistos Plungėje – susitiko vietos „Babrungas“ ir „Akmenės cemento“ komanda. Rungtynių pradžioje Fortūna lydėjo aikštės šeimininkus: 2-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė „Babrungo“ gynėjas Irmantas Každailis, 7-ąją minutę taikliai smūgiavo Edvinas Mickevičius. Taigi rezultatas – 2:0. Tačiau jau 14-ąją minutę „Akmenės cementas“ padėtį šiek tiek pagerino – „Babrungo“ vartus pasiekė taiklus puolėjo Vytauto Mituzo smūgis, po kurio švieslentė rodė 2:1. „Babrungas“ nenuolaidžiavo – 30-ąją minutę trečiąjį įvartį savo komandai pelnė saugas Tomas Birškys. Tačiau „Akmenės cemento“ tai neišgąsdino. Dar pirmajame kėlinyje akmeniškiai rezultatą pagerino savo naudai – po dar vieno V. Mituzo įvarčio (39 min.) jis buvo jau 3:2. O rungtynėms einant į pabaigą, 81-ąją minutę, po puolėjo Nedo Stankaus pelnyto įvarčio „Akmenės cementas“ pasivijo aikštės šeimininkus. Taigi galutiniai skaičiai švieslentėje – 3:3.
Žinoma, neapsieita be pražangų – geltonomis kortelėmis įspėti plungiškis I. Každailis (43 min.) ir Akmenės ekipos saugas Mindaugas Toleikis (26 min.) bei gynėjas Kęstutis Daškus (75 min.).
Po 8-ojo turo komandos rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“, 2. „Akmenės cementas“, 3. „Šilutė“, 4. „Banga“ B, 5. „Babrungas“, 6. „Džiugas“ B, „Palanga“ B, 8. „Saned“, 9. „Atlantas“ B, 10. „Kražantė“. Taigi liko tik devintasis turas.