Jau šiandien dvejomis varžybomis startuoja LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybės, kuriose 18:00 val. Telšių ,,Džiugo“ B komanda namuose priima pirmenybių naujokus iš pajūrio Klaipėdos ,,Neptūną“, šių rungtynių transliaciją sirgaliai galės stebėti FC ,,Džiugas“ TV Yotube kanale, o Šiauliuose 19:00 val. susitinka ,,Juventa-99” su Šilutės ,,Šilutė“ komanda.Rytoj ir poryt taip pat startuos likusios komandos.
12:00 val. Radviliškyje sustinka praeitų metų nugalėtojai ŠSPC-Radviliškis ir Joniškio ,,Saned“. Klaipėdos ,,Atlantas“ 17:00 val. savo aikštėje priima dar vieną šių metų pirmenybių naujoką – Tauragės ,,Taurą”.
Sekmadienį pirmąjį pirmenybių turą užbaigs 17:00 val. FA Šiauliai B su Plungės ,,Babrungu“ ir 14:00 val., trečia pirmenybių naujokė, Klaipėdos ,,Rosa“ susitiks su Gargždų ,,Banga“ B.
Šiemet pirmenybėse iš viso varžysis 12 komandų, Klaipėdos ,,Atlantas“, ,,Rosa“ ir ,,Neptūnas“, Plungės ,,Babrungas“, Gargždų ,,Banga“ B, Telšių ,,Džiugas“ B, Šiaulių FA Šiauliai B ir ,,Juventa-99“, Radviliškio ŠSPC-Radviliškis, Joniškio ,,Saned“, Tauragės ,,Tauras“ ir Šilutės ,,Šilutė“ komandos.
Pirmenybės bus vykdomos 1,5 rato. Pirmajame etape komandos rungtyniaus vieno rato sistema. Antrajame etape, komandos bus suskirstytos į du pogrupius po 6 komandas pagal pirmojo etapo iškovotas vietas ir taip pat rungtyniaus vieno rato sistema.