Pastarosios dienos ypač darbingos buvo LFF II lygos Vakarų zonai – penktadienį ir šeštadienį sužaistos šešerios rungtynės. Įspūdingiausiai pasirodė „Radviliškis“ ir Telšių „Džiugas“ B. Abiejų ekipų žaidėjai pelnė po šešis įvarčius ir tai komandoms, žinoma, lėmė pergales.

„Šilutė“ įveikė „Taurą“

Penktadienį šilutiškiai, kuriuos treniruoja Svajūnas Česnulis, namuose žaidė prieš Dainiaus Šimkaus treniruojamą Tauragės „Taurą“.

Nors per visą pirmąjį kėlinį rezultatų nepasiekta, jo pabaiga vis dėlto buvo emocinga – 45-ąją minutę pirmuoju įvarčiu ir komandą, ir savo sirgalius nudžiugino aikštės šeimininkai – „Šilutės“ komanda. Įvarčio autorius – puolėjas Robertas Šmitas. Tiesa, pražangų pirmajame kėlinyje buvo, geltonas korteles užsidirbo Julius Užkuraitis („Šilutė“, 29 min.) ir Aivaras Buzas („Tauras“, 42 min.).

Antrasis kėlinys smarkiau įsibėgėjo 58-ąją min., kuomet šilutiškiai džiaugėsi jau antruoju įvarčiu. Jį į Sido Mačaičio saugomus „Tauro“ vartus sėkmingai paleido puolėjas Martynas Golubovskis. 81 min. „Tauro“ gynėjas Edgaras Kačergius užsidirbo pražangą, o po minutės „Šilutės“ gynėjas Evaldas Užkuraitis jau mušė 11 m baudinį. Deja, buvo netaiklus. 85 min. sėkme jau džiaugėsi tauragiškiai, kurių sąskaitą, mušdamas 11 m įvartį, papildė A. Buzas. Taigi rezultatas – 2:1. Tačiau tuo rungtynės dar nesibaigė. Nors iki jų pabaigos buvo likusios vos penkios minutės, emocijų netrūko. „Tauro“ saugas Henrikas Mikalauskas dar užsidirbo geltoną kortelę (88 min.), o „Šilutės“ žaidėjas R. Šmitas sugebėjo dar sykį papildyti ir asmeninę ir komandos sąskaitą – 90-ąją min. jis sėkmingai atakavo varžovų vartus, taip rezultatą padidindamas iki 3:1. Gavus papildomą žaidimo minutę, „Tauro“ žaidėjas Deivydas Malkevičius dar buvo nubaustas už klaidą.

„Atlantui“ sekėsi geriau

Šeštadienį Klaipėdoje žaidė vietos „Atlantas“, treniruojamas Andriaus Bartkaus, ir Plungės „Babrungas“, jo treneris – Kęstutis Petkus.

Pirmasis šio susitikimo kėlinys, kaip prasidėjo, taip ir baigėsi – rezultatu 0:0. Na, o antrasis pradėtas įvarčiu – Ernesto Žymanto saugomus Plungės ekipos vartų taikliai atakavo „Atlanto“ žaidėjas Orestas Abramavičius. 63 min., puikiai pasirodžius Kostui Paplauskui, „Babrungui“ pavyko išlyginti rezultatą. Bet 80 min. po 11 m baudinio, kurį sėkmingai realizavo Ernestas Razonas, skaičiai švieslentėje vėl buvo persverti „Atlanto“ naudai (2:1). Toks rezultatas išliko iki pat varžybų pabaigos. Po paskutiniojo kėlinio – tik pražangos, kurias užsidirbo „Atlanto“ saugas Žilvinas Lukošius (85 min.) ir Mykolas Kaveckas (90 min.), o per papildomas minutes Ž. Lukošius, prasižengęs antrąkart, pelnė dar ir raudoną kortelę.

„Banga“ B nugalėjo „Šiaulius“ B

Šeštadienį varžybos vyko ir Gargžduose, kur vietos „Banga“ B žaidė prieš svečių „Šiaulių“ B komanda. Gargždiškius treniruoja David Marques Afonso, šiauliečius – Marius Gurskis.

Aikštės šeimininkai pirmuoju įvarčiu džiaugėsi 18-ąją susitikimo minutę. Jį pelnė saugas Mindaugas Gelžinis. Po penkių minučių rezultatas – jau 2:0. Evaldo Jurgelio saugomus „Šiaulių“ vartus įveikė „Bangos“ saugas Paulius Lotužys. Šiauliškiai per pirmąjį kėlinį uždirbo tik pražangą – teisėjai geltoną kortelę iškėlė saugui Jonui Lukui Kovalskiui.

Tas pats šiauliečių žaidėjas prasižengė ir antrajame kėlinyje – 54 min. jam iškelta geltona, o kartu ir raudona kortelė, taigi J. L. Kovalskiui teko palikti aikštę. 73 min. „Šiauliai“ džiaugėsi pirmuoju rezultatu – skaičius sušvelnino (2:1) taiklus Mato Gasiūno 11 m baudinys. Tačiau tai – ne pabaiga. Jau visai baigiantis rungtynėms, gargždiškiai sugebėjo dar dukart nudžiuginti sirgalius – 85 min. varžovų vartus taikliai atakavo gynėjas Gustas Gimbaravičius, 89 min. – Ignas Venckus. Taigi varžybų pabaigoje švieslentė rodė 4:1 namų komandos naudai!

„Džiugas“ B triumfavo

Taip pat šeštadienį Joniškio „Saned“, kurią treniruoja Edmundas Bernotas, namuose pasitiko Telšių „Džiugą“ B. Telšiškių treneris – Rolandas Leščius.

„Džiugas“ B pergalės link žengė vos prasidėjus rungtynėms – 3 min. pirmąjį įvartį pelnė saugas Kipras Keliauskas. 15 min. rezultatas išaugo jau iki 0:2, antrojo įvarčio autorius – „Džiugo“ saugas Pierre Stephane Gnaka. Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje „džiaugėsi“ tik pražanga, kurią uždirbo Evaldas Misevičius.

Antrąjį kėlinį telšiškiai vėl pradėjo įvarčiu – Sauliaus Kužmarskiosaugomus „Saned“ vartus sėkmingai įveikė „Džiugo“ saugas Marius Šluta (48 min.). Po poros minučių pirmąjį įvartį pelnė ir joniškiečiai – rezultatą iki 1:3 sušvelnino Arūnas Šteinas. O „Džiugas“ nesustojo: 62 ir 68 min. dar  du įvarčius pelnė puolėjas Marjanas Isajevas, 90 min. gražią pergalę vainikavo saugas Rolandas Leščius, „Džiugui“ pelnydamas 6 įvartį ir rezultatą pakeldamas iki 1:6. Joniškiečių sąskaitoje – Donato Gudmono uždirbta geltona kortelė (86 min.).

„Radviliškis“ parklupdė „Rosą

Rimanto Vilavičiaus treniruojama Klaipėdos „Rosos“ ekipa, namuose žaidusi prieš zonoje lyderiaujantį „Radviliškį“, kurį treniruoja Mindaugas Urbonavičius, savo sirgalių, deja, nenudžiugino.

Rungtynės pradėtos geltona kortele, kuri iškelta „Rosos“ saugui Andriui Gadeikiui. O „Radviliškis“, pusvalandį“ žaidęs ramiai, 31 min. ėmė skaičiuoti pelnomus taškus. Pirmąjį įvartį į Edgaro Anaškino saugomus „Rosos“ vartus paleido Simonas Gailiūnas, antrąjį (41 min.) – Donatas Šegžda.

Pirmasis kėlinys baigtas 0:2, o antrajame radviliškiečiai dar labiau įsisiautėjo: varžovų vartus taikliai atakavo Edgaras Stankevičius (58 min.), Darius Basevičius (67 min.), paskui dar kartą E. Stankevičius (77 min.), o po minutės – Denas Gudaitis (78 min.). Taigi „Radviliškis“ aikštės šeimininkus paguldė ant menčių – 0:6. Na, o „Rosos“ žaidėjui Lukui Nedzinskui antrajame kėlinyje (64 min.) įrašyta pražanga.

„Neptūnas“ sausai įveikė „Juventą 99“

Šeštadienį namuose žaidęs Donato Naviko treniruojamas Klaipėdos „Neptūnas“ be vargo įveikė Arvydo Kšivickotreniruojamą Šiaulių „Juventą 99“.

Varžybos tarp klaipėdiškių ir šiauliečių rezultatyvios buvo tik pirmajame kėlinyje. Antrojo kėlinio rezultatas – nulinis – nei įvarčių, nei pražangų. Na, o pirmojo kėlinio metu Luko Drasučiosaugomus „Juventos 99“ vartus sėkmingai atakavo „Neptūno“ saugas Sev Son (16 min.), vėliau dukart puikiai pasirodė puolėjas Martynas Vėlyvis, įvarčius pelnęs 20-ąją ir 27-ąją minutėmis. Taigi rungtynės baigėsi 3:0 aikštės šeimininkų naudai. O „Juventa99“ pelnė tik pražangą – geltona kortelė iškelta Lukui Rimkui.