„Radviliškis“-LFF II lygos vakarų zonos nugalėtojai

Spalio 5-ąją Plungėje sužaistos II lygos Vakarų zonos atidėtos 16-ojo turo rungtynės tarp vietos „Babrungo“, esančio turnyrinės lentelės viduryje, ir šio sezono lyderio „Radviliškio“.
Per pirmąjį šių dviejų ekipų mačo kėlinį veiksmo aikštėje nebuvo daug. Pelnytas vienas įvartis. Tiesa, taiklūs buvo ne „Radviliškio“ futbolininkai, o plungiškiai, tiksliau – Martynas Turskis, kurio paleistas kamuolys „Radviliškio“ vartus pasiekė 44-ąją minutę.
Nors pirmąjį kėlinį „Babrungas“ baigė pergalingai, antrasis kėlinys aikštės šeiminiams nebebuvo toks džiugus. Jau 48-ąją minutę rezultatyviausias „Radviliškio“, o kartu ir viso sezono žaidėjas Deividas Dargužas taikliu spyriu rezultatą išlygino. 67-ąją min. pasižymėjo radviliškietis Nerijus Volkovas, rezultatą persvėręs savo komandos naudai (1:2). Na, o 84-ąją min. savo profesionalumą dar sykį pademonstravo D. Dargužis. Po jo spyrio rezultatas šoktelėjo iki 1:3 „Radviliškio“ naudai. Iki rungtynių pabaigos skaičiai švieslentėje nebekito. Tiesa, tuoj po įvarčio D. Dargužas dar ir prasižengė – jam parodyta geltona kortelė.
Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos sezonas artėja prie pabaigos, bet jau aišku, kad Radviliškis tapo 2019 m. nugalėtojais. Antrają vietą taip pat jau užsitikrino Gargždų ,,Banga” B. Liko tik vienas neatsakytas klausimas, o kas iškovos trečiąją vietą?Sekmadienį, spalio 6-ąją, ir ketvirtadienį, spalio 10-ąją, dar bus sužaistos atidėtos ankstesnių turų rungtynės, o spalio 13-ąją numatytos paskutinės ketverios 18-ojo turo varžybos.