„Banga“ B prieš „Palangą“ B. Šiuo susitikimu trečiadienį Gargžduose prasidėjo Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos aštuntasis turas. Arši kova tarp ekipų, nors ir minimaliu skirtumu, vis dėlto baigėsi aikštės šeimininkų naudai. Taigi, kaip sakoma, namuose turbūt ir sienos padeda.
Pačioje rungtynių pradžioje pasižymėjo svečiai – 4-ąją minutę Edgaro Norvilo saugomus „Bangos“ vartus pirmuoju įvarčiu pramušė „Palangos“ komandos saugas Aurimas Jurgelevičius. Rezultatas išlygintas 33-iąją varžybų minutę – taiklus buvo gargždiškis Matas Ilginis. Po keleto minučių „Palanga“ gavo progą rezultatą vėl persverti savo naudai – 11 metrų baudiniu „Bangos“ vartus atakavęs Laurynas Bauža įvarčio nepelnė. Tačiau tuo savo pasirodymo šis futbolininkas nebaigė – tuoj po netaiklaus baudinio jis dar sykį atakavo priešininkų vartus ir šįkart neprašovė.
Taigi pirmasis kėlinys baigėsi 1:2 palangiškių naudai. Tiesa, be įvarčių futbolininkai pelnė ir geltonų kortelių. Už klaidas bausti teko „Palangos“ žaidėją Dominyką Jakočiūną (24 min.) ir pirmąjį įvartį komandai pelniusį A. Jurgelevičių (35 min.).
Antrąjį kėlinį abi komandos pradėjo keitimais. „Banga“ pakeitė tris žaidėjus, „Palanga“ – vieną. Beje, vienas iš keitimų gargždiškių ekipoje buvo išties efektyvus – 46-ąją minutę į aikštę išleistas saugas Edgaras Anulis po penkių minučių pelnė įvartį ir išlygino rezultatą – 2:2. Po pusvalandžio palangiškiai vėl pademonstravo savo pranašumą – po taiklaus D. Jakočiūno smūgio (ir tai buvo jau antrasis šio žaidėjo įvartis šitose varžybose) iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė svečiai – 2:3. Tačiau tik trumpam – vos penkioms minutėms. Mat baigiantis rungtynėms aikštės šeimininkai rimtai susiėmė – „Banga“ sugebėjo rezultatą ne tik išlyginti, bet ir persverti jį savo naudai. Trečiojo įvarčio autorius – puolėjas Benediktas Gailius (87 min.), pergalingojo, kuris pelnytas jau per varžybų pratęsimą, – saugas Pijus Srėbalius.
Geltonomis kortelėmis antrajame kėlinyje „apdovanoti“ „Bangos“ žaidėjai M. Ilginis ir Mantas Lukas bei „Palangos“ ekipos gynėjas Justas Raziūnas.
Kitos 8-ojo turo varžybos – birželio 20-ąją. Radviliškyje susitinka „Radviliškis“ ir Telšių „Džiugas“ B.