Šiandien, ketvirtadienį, įvyko paskutinės Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmojo rato varžybos – atidėtas septintojo turo rungtynes Telšiuose žaidė vietos „Džiugas“ B ir „Palanga“ B.
Susitikimo rezultatas – 0:0. Per pirmąjį kėlinį veiksmo aikštėje buvo mažai. Antrojo kėlinio metu situacija keitėsi mažai. Tačiau telšiškiai į aikštę sumanė išleisti visus tris atsarginius žaidėjus: Marjanas Isajevas pakeitė Vilių Butkų, Egidijus Jundulas – Arną Kaveckį, Rokas Glutkinas – Valeri Kuridze.
Kadangi įvarčių nepelnyta, tai ir turnyrinės lentelės koreguoti neteko. Taigi po pirmojo rato lyderiauja „Radviliškis“, kuriam daugiausiai įvarčių uždirbo Deividas Dargužas. Radviliškiečiai per pirmąjį ratą iš viso pelnė 41 įvartį, 16-os iš jų autorius – D. Dargužas.
Kitos komandos turnyrinėje lentelėje dabar rikiuojasi tokia tvarka: 2. Plungės „Babrungas“, 3. „Akmenės cementas“, 4. „Šilutė“, 5. Gargždų „Banga“ B, 6. Telšių „Džiugas“ B, 7. „Palanga“ B, 8. Kelmės „Kražantė“, 9. Joniškio „Saned“, 10. Klaipėdos „Atlantas“ B.
Kol kas rezultatai tokie, o kokie jie bus startavus antrajam varžybų ratui, dar pamatysim.
Antrojo rato rungtynės sirgalių laukia jau šį savaitgalį, tiksliau – šeštadienį: 15 val. namų aikštėje žais Joniškio „Saned“ ir Gargždų „Banga“ B. Tą pačią dieną 18val. – dvejos varžybos: susitinka Kelmės „Kražantė“ ir Plungės „Babrungas“ bei „Palanga“ B ir „Šilutė“. Sekmadienį 15 val. – susitikimas tarp „Radviliškio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ B, 17 val. „Akmenės cementas“ į savo aikštę pakvies Telšių „Džiugą“ B.