Ketvirtadienį (balandžio 18 d.) startavusios Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybės intensyviai tęsėsi šeštadienį – sužaistos trejos rungtynės: Plungės FK „Babrungas“ prieš Kelmės FK „Kražantė“, Klaipėdos FK „Atlantas“ B ir Radviliškio FSK „Radviliškis“ bei Gargždų „Banga“ B ir Joniškio FK „Saned“.

Varžybų tarp „Babrungo“ ir „Kražantės“ pradžia sėkmę nešė plungiškiams –7-ąją varžybų minutę pirmąjį įvartį pelnė Martynas Turskis.  Kurį laiką aikštėje buvo gana ramu, na, o baigiantis pirmajam kėliniui plungiškių nuotaikas aptemdė nemalonus incidentas – įvartį į savo vartus praleido „Babrungo“ vartininkas Eimantas Brezgys. Taigi rezultatas tapo lygus. Maža to, Mantas Gedminas dar ir geltoną kortelę užsidirbo.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Kražantė“ sugebėjo pagerinti rezultatą: Rimvydo Balčiūno įvartis ir skaičiai jau – kelmiškių naudai (1:2). Tačiau tai dar nieko nereiškė. Mat netrukus aikštėje ėmė šėlti „Babrungo“ saugas Tomas Birškys, per 15 minučių į varžovų vartus sugebėjęs paleisti net 3 taiklius įvarčius (62 min., 65 min. ir 77 min.). Po puikaus T. Birškio pasirodymo Plungė prieš Kelmę pirmavo 4:2 ir šio pranašumo jau nebepaleido.

Antrojo kėlinio metu komandose įvyko nemažai keitimų, „Kražantės“ žaidėjas Tautvydas Bracevičius užsitraukė teisėjo nemalonę – jam parodyta geltona kortelė.

Antrosios balandžio 20-osios varžybos – susitikimas tarp Klaipėdos „Atlanto“ B ir komandos „Radviliškis“ – dar įspūdingesnis. Jose siautėjo ne vienas, o keli „Radviliškio“ žaidėjai, sugebėję rungtynes baigti tikrai įspūdingu rezultatu – 1:11 radviliškiečių naudai.

Vos prasidėjus varžyboms sėkme džiaugėsi „Radviliškis“ – šios ekipos žaidėjas Deividas Dargužas, gavęs progą mušti 11 metrų baudinį, komandos nenuvylė ir pelnė pirmąjį įvartį. 23-iąją minutę klaipėdiškiai rezultatą išlygino – taiklus buvo „Atlanto“ futbolininkas Arminas Elkimavičius. Tačiau tuo klaipėdiškių sėkmė šiame susitikime ir baigėsi.

Na, o radviliškiečiams fortūna tądien buvo ypač palanki. Jie vieną po kito leido kamuolius į „Atlanto“ vartus. Iš pradžių, tarsi varžydamiesi tarpusavyje, klaipėdiečių vartus taikliai atakavo Agnius Juozapaitis, per penkias minutes pelnęs du įvarčius (28 min. ir 33 min.) bei Nerijus Volkovas, tapęs 3 taiklių įvarčių autoriumi (28 min., 50 min. ir 57 min.) Po jų smūgių rezultatas – jau 1:6 radviliškiečių naudai.

70-ąją minutę įspūdingą taiklių įvarčių seriją pradėjo D. Dargužas. Antrasis jo įvartis, kaip ir pirmasis, – iš 11 metrų baudinio. O po jo – dar du, vienas paskui kitą, negailestingi smūgiai į varžovų vartus ( 72 min. ir 73 min.). Po jų D. Dargužas jau nusipelnė poilsio ir aikštę iškeitė į atsarginių žaidėjų suolelį. Paskutiniuosius du įvarčius pelnė „Radviliškio“ žaidėjai Laurynas Bratkauskas (76 min.) ir Marius Baziulis (80 min.)

Taigi radviliškiečių sąskaitoje – net 11 taškų, klaipėdiečių – tik 1 ir dvi geltonos kortelės, kurias uždirbo Jonas Latakas ir Vadim Trefilov.

Trečiosios šeštadienio rungtynės taip pat baigėsi įspūdingu rezultatu – Gargždų „Banga“ 7:2 sutriuškino Joniškio „Saned“.

Tiesa, pirmojo kėlinio metu komandų kova buvo apylygė. 20-ąją min. pirmąjį įvartį pelnė „Bangos“ žaidėjas Ignas Venckus. Po minutės rezultatas buvo išlygintas – joniškiečio Pauliaus Bieliausko paleistas kamuolys pasiekė savo tikslą ir atsidūrė „Bangos“ vartuose. I. Venckus nepasidavė – 28-ąją min. pelnė antrąjį įvartį. Dar trys minutės ir rezultatas vėl išlygintas (2:2), kai „Saned“ žaidėjas Arūnas Šteinas taikliai smūgiavo 11 metrų baudinį. Vis dėlto pirmąjį kėlinį laimėjo gargždiškiai – trečiąjį įvartį komandai pavyko pelnyti Šarūnui Skulskiui (3:2).

Per antrąjį kėlinį joniškiečiams nebesisekė. Gargdiškiams – atvirkščiai. Jie į varžovų vartus paleido dar keturis taiklius įvarčius. Po vieną – Armandas Šveistrys (49 min.) ir Pijus Srėbalius (58 min.), du paskutiniuosius – Paulius Lotužys (69 min. ir 68 min.). Rungtynių baigtis itin liūdna Joniškiui – 7:2.

Po ketvirtadienio ir šeštadienio rungtynių Vakarų zonos komandos rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“, 2. „Banga“, 3. „Babrungas“, 4. „Akmenės cementas“, 5. „Palanga“, 6. „Šilutė“, 7. „Džiugas, 8. „Kražantė“, 9. „Saned“, 10. „Atlantas“.