Šeštadienį įvyko dar dvejos Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos 11-ojo turo varžybos. Gargžduose žaidė vietos „Banga“ B prieš „Šilutę“, Palangoje – „Palanga“ B ir Plungės „Babrungas“. Abejose rungtynėse pergales nuskynė namų komandos.

„Banga“ įveikė šilutiškius

11-ojo turo varžybos tarp Gargždų ir Šilutės ekipų prasidėjo šeimininkų – gargždiškių – įvarčiu. Jį 17-ąją minutę pelnė komandos saugas Pijus Srėbalius. Ir tai buvo vienintelis įvartis per pirmąjį kėlinį. O pražangų būta daugiau – geltonomis kortelėmis teisėjui teko įspėti „Bangos“ saugą Justą Skuodą (25 min.) ir taip pat saugo pozicijoje rungtyniaujantį Edgarą Anulį (38 min.).

Antrasis kėlinys buvo kiek rezultatyvesnis, tačiau taip pat prasidėjo nuo geltonos kortelės, kuri iškelta „Šilutės“ žaidėjui Arvydui Mikloviui. 59-ąją minutę gargždiškiams pavyko dar kartą pagerinti rezultatą – saugo Mato Ilginio dėka švieslentė rodė 2:0. Tačiau 73-iąją minutę šilutiškiams pavyko šiek tiek atsirevanšuoti. Taiklų smūgį į „Bangos“ vartus paleido varžovų saugas Darius Paldauskas. Po šio įvarčio rezultatas nebekito ir iki varžybų pabaigos išliko 2:1. Tik „Šilutės“ saugas Paulius Kriščiūnas užsidirbo įspėjimą.

Netikėta „Palangos“ pergalė

Antrosios šeštadienio varžybos baigėsi gana netikėtai – pergalę šventė ne trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantis „Babrungas“, o kur kas žemesnėje pozicijoje esanti „Palangos“ ekipa.

Palangiškiai futbolininkai spurtavo pačioje rungtynių pradžioje. Pirmasis įvartis „Babrungo“ vartus pasiekė 4-ąją varžybų minutę. 19-ąją minutę „Babrungo“ žaidėjas Matas Jaudzemas užsidirbo geltoną kortelę, o iškart po jos sekė net du taiklūs įvarčiai. 21-ąją minutę „Palangos“ rezultatą iki 2:0 pašokdino ekipoje žaisti pradėjęs brazilas Alan Facundo Torres. Na, o revanšui pasiruošęs buvo plungiškių atstovas Martynas Turskis, rezultatą sušvelninęs iki 2:1. Po šio įvarčio dar užfiksuotos dvi klaidos – įspėjimus gavo „Babrungo“ žaidėjai Tomas Budrys (34 min.) ir Tomas Birškys (41 min.)

Per antrąjį kėlinį, 58-ąją minutę, rezultatas tapo lygus – 2:2. Tačiau jį išlygino ne plungiškių taiklumas, o „Palangos“ futbolininko Jorūno Pliuškio smūgis į savo vartus. 70-ąją minutę „Palanga“ kiek atsikvėpė, rezultatą persvėrė (3:2) jų žaidėjas Adomas Skalandžiūnas. Dar po 8 minučių taiklus buvo iš 11 metrų Plungės komandos vartus atakavęs „Palangos“ gretas papildęs gruzinas Giorgi Diakvnishvili. Išsyk po šio smūgio atsigavo ir Plungės žaidėjai – 79-ąją minutę smūgiavęs Deimantas Valauskas buvo taiklus. Po šio įvarčio rezultatas tapo 4:3. Rungtynėms einant link pabaigos „Palangai“ pavyko dar triskart skaičius  pagerinti savo naudai. Po antrą įvartį pelnė D. Jakočiūnas (81 min.), A. Facundo Torres ir G. Diakvnishvili. Taigi mačo pabaigoje švieslentė rodė net 7:3.

11-ajame ture liko nežaidusios Joniškio „Saned“ ir Telšių „Džiugo“ B komandos. Jų rungtynės nukeltos į spalio 6 dieną. Na, o 12-asis turas startuos rugsėjo 23-iąją rungtynėmis  tarp Klaipėdos „Atlanto“ B ir Telšių „Džiugo“ B.