Šį savaitgalį sužaistos penkerios LFF II lygos Vakarų zonos antrojo etapo varžybos: trejos tarp komandų, kurios kovoja dėl 1-6 vietų, dvejos – tarp užimančiųjų 7-12 vietas. Tiesa, buvo numatytos ir šeštosios tarp „Radviliškio“ ir Joniškio „Saned“, tačiau pastarosios neįvyko. Šiuo metu pajėgiausiųjų grupėje lyderės poziciją užima Gargždų ekipa, tarp užimančiųjų 7-12 vietas – Šiaulių „Juventa 99“

Rezultatas – nulinis

Šeštadienį Šilutėje vykęs susitikimas (1-6 vietų grupėje) tarp vietos „Šilutės“ (treneris Svajūnas Česnulis) ir Klaipėdos „Neptūno“ (treneris Donatas Navikas) baigėsi nuliniu rezultatu. Taigi įvarčių nepelnyta, tačiau pražangų netrūko – jų užfiksuota net šešios. Geltonas korteles užsidirbo „Neptūno“ žaidėjai Donatas Surblys, Vladislav Kučerov, Marius Stonkus bei „Šilutės“ futbolininkai Einoras Dedurkevičius, Robertas Šmitas, Dovijus Česnulis.

Pergalė – šiauliečių rankose

Šeštadienį Plungėje taip pat 1-6 vietų grupėje rungėsi vietos „Babrungas“ (treneris Kęstutis Petkus) ir „Šiaulių“ B ekipa (treneris Marius Gurskis). Šįkart jau buvo įvarčių, ir – nemažai.

Pirmasis kamuolys į Ernesto Žymanto saugomus „Babrungo“ vartus įskriejo 11-ąją susitikimo minutę. Taiklus buvo šiauliečių komandos gynėjas Deividas Puodžiūnas. Atsakomoji ataka į Gvido Dargio saugomus „Šiaulių“ B vartus – 25 minutę, rezultatą išlygino „Babrungo“ žaidėjas Tomas Budrys. Na, o visai baigiantis pirmajam kėliniui, 44 min., taiklus buvo Šiaulių ekipos futbolininkas Deividas Dovydaitis, rezultatą persvėręs savo komandos naudai.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui šiauliečiai rezultatą dar pagerino – po Jorio Dėlkaus smūgio (62min.) švieslentė jau rodė 1:3 svečių komandos naudai, o 80-ąją minutę, pasižymėjus „Šiaulių“ B ekipos puolėjui Mantui Pikčiūnui rezultatas šoktelėjo iki 1:4. Ir jis nebekito. Per antrąjį kėlinį užfiksuotos dvi pražangos – šiauliečiui D. Puodžiūnui ir plungiškiui Matui Jaudzemui.

Laimėjo „Banga“ B

Sekmadienį Klaipėdoje 1-6 vietų grupėje vykusios „Atlanto“ (treneris Marius Komovas) ir Gargždų „Bangos“ B (treneris David Marques Afonso) varžybos prasidėjo ne įvarčiais, kurių pirmajame kėlinyje apskritai nepelnyta, o geltonomis kortelėmis, kurias teisėjai kėlė Gargždų ekipos saugui Mindaugui Gelžiniui ir „Atlanto“ žaidėjams Donatui Stankevičiui ir Rokui Borusui.

Startavus antrajam kėliniui situacija nesikeitė – jokių įvarčių tik geltonos kortelės: klaipėdiškių komandos saugui Justui Adamui ir „Bangos“ B ekipos žaidėjams Ignui Venckui, Karoliui Pliuškiui. Pirmasis įvartis pelnytas tik 71 min. – Kornelijaus Smilingio saugomus gargždiškių vartus taikliai atakavo „Atlanto“ saugas Ernestas Razonas. Po keturių minučių „Banga“ B gavo galimybę mušti vienuolikos metrų baudinį. Puolėjas Jonas Bičkus šia galimybe pasinaudojo – kamuoliui įskriejus į Žymanto Butkaus saugomus „Atlanto“ vartus, rezultatas tapo lygus – 1:1. Na, o 80-ąją min. I. Venckus skaičius persvėrė „Bangos“ B naudai. Po jo įvarčio – 1:2 svečių komandos naudai. Toks rezultatas išliko iki pat varžybų pabaigos. O pražangų dar būta: geltonas korteles užsidirbo „Bangos“ B žaidėjai Armandas Šveistrys ir Paulius Lotužys bei „Atlanto“ atstovas Andrius Jotko.

Sėkme džiaugėsi „Tauras“

Šeštadienį 7-12 vietų grupėje susitiko Telšių „Džiugas“ B (treneris Rolandas Leščius) ir Tauragės „Tauras“ (treneris Žydrūnas Mačaitis).

Jau pirmojo kėlinio viduryje atrodė, jog pergalę skins aikštės šeimininkai – „Džiugo“ B futbolininkai. Mat septynioliktąją varžybų minutę telšiškiai jau buvo pelnę du įvarčius. Pirmojo (įmušto 9 min.) autorius – žaidžiantis komandos treneris R. Leščius. Vėliau Sido Mačaičio saugomus „Tauro“ vartus rezultatyviai atakavo „Džiugo“ B saugas Marius Šluta. Užsidirbta ir geltonų kortelių, jas teisėjas iškėlė telšiškiui Deimantui Konteniui ir tauragiškiui Egidijui Dusevičiui.

Prasidėjus antrajam kėliniui, Fortūna ėmė gręžtis svečių komandos pusėn. 56 min. „Džiugo“ B vartininko Povilo Survilos užkardą įveikė „Tauro“ saugas Arūnas Arcišauskas. Po penkių minučių rezultatas jau buvo lygus, nes… „Džiugo“ B gynėjas Rokas Lukauskas pataikė į savus vartus. Ir tai dar ne viskas – jau visai baigiantis susitikimui, 87 min., tauragiškiai mušė 11 metrų baudinį ir jis buvo pergalingas. Šį įvartį pelnė „Tauro“ žaidėjas Justinas Pučinskis. Po taiklaus jo smūgio rezultatas – 2:3 tauragiškių naudai. Būta ir pražangų – „Džiugo“ B treneris R. Leščius užsidirbo geltoną kortelę, „Tauro“ vartininkas S. Mačaitis – raudoną.

„Rosa“ pasidavė Joniškio ekipai

7-12 vietų grupėje šeštadienį rungėsi ir Klaipėdos „Rosa“ (treneris Rimantas Vilavičius) bei Joniškio „Saned“ (treneris Arvydas Kšivickas).

Įdomu tai, kad aikštės šeimininkai – Klaipėdos „Rosa“ – šįkart į savo sąskaitą nieko neįrašė. Nei įvarčių, nei pražangų. Na, o Joniškio komandai sekėsi. Vieną įvartį ji pelnė pirmojo kėlinio metu, kitą – antrajame kėlinyje. Pirmojo, kuris pelnytas 11 rungtynių minutę, autorius Domas Nacickas. Antrasis, taikliai atakavęs Luko Nedzinsko saugomus „Rosos“ vartus – gynėjas Dovydas Lunskis. Nemažai ir pražangų: jos fiksuotos „Saned“ žaidėjams D. Nacickui, Pauliui Bieliauskui, D. Lunskiui ir Artūrui Mačiui. Taigi rungtynių baigtis – 0:2 joniškiečių naudai.