LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių pirmasis ratas artėja link pabaigos, liko dar 4 turai, o kol kas lyderio poziciją tvirtai laiko Klaipėdos ,,Atlanto“ dubleriai. Sužaidę 8 turus nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o į varžovų vartus įmušė net 42 įvarčius ir praleido tik 4. Tad šiame sezone puikiai sukomplektuota komanda kojon koja žengia link nugalėtojos titulo. Bet kaip sakoma – ,,pagyvensim, pamatysim“.

Antra, trečia pozicija dalinasi dvi komandos, Šiaulių FA Šiauliai ir Plungės ,,Babrungas“, tačiau Šiauliai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Ketvirtoje pozicijoje rikiuojasi dar vienas Žemaitijos klubas, Mažeikių ,,Atmosfera“. Komanda per 8 turus iškovojo 5 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus.

Viena pozicija žemiau rikiuojasi Biržų ,,Širvėnos“ klubas, kuris nuo Mažeikių atsilieka tik vienu tašku, bet yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Likusioms komandoms kol kas puolimas buksuoja ir reikia dar atrasti savąjį žaidimą, bet pirmenybės ilgos, tad į top penketuką dar turį šansų patekti ne vienas klubas.

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas, Tomas Birškys – (,,Babrungas“). Per aštuonias sužaistas rungtynes įmušęs net 18 įvarčių. Antroje vietoje su 11 tšk. rikiuojasi Klaipėdos ,,Atlanto“ žaidėjas – Ernestas Albrikas. 3-5 pozicijomis dalinasi net trys žaidėjai, kurie savo sąskaitoje turi po 8 tšk. Justinas Kuizinas (FA Šiauliai), Donatas Navikas (,,Atlantas) ir Gintas Skrodenis (,,Atmosfera“).

Daugiausia geltonų kortelių, po 3 turi šie žaidėjai: Šiuša Deividas (,,Atlantas“ B), Nocius Edvinas ir Griškevičius Domas (,,Akmenės Cementas“), Gaubis Arūnas (,,Saned“), Milius Justas (,,Šilutė“) ir Triuška Julius, Jurgutis Ignas (,,Pramogos SC“).

TURNYRINĖ LENTELĖ