LFF II lygos Vakarų zonos IV turo rungtynėse, įvarčių lietus

Palangos B ekipa išvykoje rungtyniavo su Akmenės Cementu ir pasiekė pirmąją pergalę, vienintelį įvartį šiose rungtynėse 65 min. pelnė Gvidas Jonušas.

Mažeikių ,,Atmosfera“ namuose priėmė kol kas tvirtai pirmenybėse žingsniuojanti Plungės ,,Babrungo“ komandą. Šiose rungtynėse vėl nesustabdomas buvo Tomas Birškys, kuris pelnė abu rungtynių įvarčius 42 ir 54 min. ir išplėšė komandai dar vieną pergalę. Šiame susitikime 93 min. už antrąją geltoną kortelę, iš aikštės buvo pašalintas ,,Atmosferos“ žaidėjas Mindaugas Simanavičius.

Pirmenybių lyderiai Klaipėdos ,,Atlantas“ B namuose priėmė pirmenybių autsaiderę Šilutės ,,Šilutė“ komandą. Šioje dvikovoje intrigos nebuvo, Klaipėdos komanda įveikė savo varžovus sausu rezultatus – 4:0. Rungtynėse pasižymėjo: Donatas Navikas – 2 įv. (42 ir 70 min.), 81 min. iš 11 m. baudinio ir 87 rungtynių min. Ernestas Albrikas.

FA Šiauliai namuose susitiko su pirmenybių naujokais ,,Saned“ komanda. Šios rungtynės šiaulių sirgaliams buvo tikra emocijų dozė. Rungtynėse buvo pelnyti net 8 įvarčiai ir visi į ,,Saned“ komandos vartus. 11 min. pirmuoju įvarčiu pasižymėjo Justinas Kuizinas, antrasis įvartis krito tik rungtynių pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą. 41 min. įvartį pelnė Vytautas Mituzas. O 44 min. iš aikštės buvo pašalintas ,,Saned“ žaidėjas Žilvinas Jurevičius. 45 min. dar kartą pasižymėjo Justinas Kuizinas.

Antrajame kėlinyje svečiai rungtyniavę mažuma, niekuo nebegalėjo prilygti šeimininkų komandai. Per antrąjį rungtynių kėlinį krito dar penki įvarčiai, kuriuos pelnė: 54 min. Justinas Kuizinas, 56 min. Gvidas Vasylius, 77 min. Deivydas Lunskis, 81 ir 89 min. Justas Petravičius.

Telšių ,,Džiugas“ B namuose susitiko su Gargždų ,,Banga“ B ekipa. Telšiškiams šiose rungtynėse po permainingos kovos, pavyko iškovoti pirmąją pergalę, o vienintelis įvartis buvo pelnytas 20 min., kuomet po Edvino Sirutavičiaus skerso perdavimo į varžovų baudos aikštelę, į savus vartus kamuolį nukreipė ,,Bangos“ B žaidėjas Justas Skuodas. Rungtynėms artėjant į pabaigą, 85 min. varžovai turėjo dar šansą rungtynes išlyginti, kuomet į ,,Džiugo“ vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys. Tačiau Darius Zubauskas nesugebėjo jo realizuoti, nes ,,Džiugo“ vartininkas puikiai atrėmė varžovo smūgiuotą kamuolį.

Dvikovoje tarp Kretingos ,,Minijos“ ir Gargždų ,,Pramogos SC buvo užfiksuotos lygiosios.

Po 4 sužaistų turų, rezultatyviausiais žaidėjais išlieka Tomas Birškys – 8 įv. (Plungės ,,Babrungas“) ir Ernestas Albrikas – 8 įv. (Klaipėdos ,,Atlantas“ B).

Dėl pašalinimo iš aikštės, sekančias 5 turo rungtynes turės praleisti Simanavičius Mindaugas (Mažeikių ,,Atmosfera“) ir Jurevičius Žilvinas (Joniškio ,,Saned“).