Ladygolas

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Kaip ir kasmet, kviečiame Jus ir Jūsų mokyklas registruotis ir dalyvauti jau tradiciniame kasmetiniame salės futbolo čempionate mergaitėms – “Ladygolas”! Unikalių,  Baltijos regione analogų neturinčių  moksleivių salės futbolo (futsalo)  žaidynių dalyvės  ir nugalėtojos dovanų gaus futbolo kamuolių, treniruočių bei varžybų aprangų, o taip pat kitų prizų ir apdovanojimų.

Kas gali dalyvauti? Visos Lietuvos mokyklos

Kada vyksta?Sausio – birželio mėnesiais

Kas gali žaisti? Žaidynės vyks trejose amžiaus grupėse. Dalyvauti galės 6 kl. (gim. 2006 m.) ir jaunesnės, 8 kl. (gim. 2004 m.) ir jaunesnės bei  10  kl. (gim.  2002  m.) ir jaunesnės moksleivės.

Iki kada registracija?Registracija prasidėjo gruodžio 11 d., o baigsis – sausio 18 d. 24:00.

Kur gauti daugiau informacijos? Registraciją ir papildomą  informaciją  rasite  internete,  adresu  www.ladygolas.lt, konsultuotis galite el. paštu  g.guizauskaite@lff.lt taip pat telefonu +37060175912 arba teiraukitės Jūsų apskrities  futbolo žaidynių koordinatoriaus (koordinatorių sąrašą rasite www.ladygolas.lt ir prisegtuke). Jeigu registruotis nepavyksta ar susiduriate su tam tikrais neaiškumais, kreipkitės į Martyną Karpavičių (m.karpavicius@lff.lt, +37065310616).

Linkime Jūsų komandai daug smagių akimirkų dalyvaujant žaidynėse!