„Juventa 99“ nugalėjo klaipėdiečius

Trečiadienio vakarą namuose žaidusi Šiaulių „Juventa 99“, kurią treniruoja Arvydas Kšivickas, šventė pergalę prieš varžovus iš Klaipėdos – Rimanto Vilavičiaus treniruojamą klubą „Rosa“.

Pirmąjį įvartį šiose varžybose vis dėlto pelnė ne nugalėtojai šiauliečiai, o svečiai – Luko Drasučio saugomus „Juventos 99“ vartus taikliai atakavo „Rosos“ ekipos narys Erlandas Seselskis (11 min.). Aikštės šeimininkai atsirevanšavo ir rezultatą išlygino 30-ąją varžybų minutę – „Rosos“ vartininko Edgaro Anaškino užkardą įveikė „Juventos 99“ puolėjas Nedas Stankus. Tiesa, prieš tai, 27-ąją min., fiksuota pražanga – geltoną kortelę užsidirbo Šiaulių ekipos gynėjas Darius Gulbinas.

Antrasis rungtynių kėlinys pradėtas žaidėjų keitimais. O 74-ąją min. vėl fiksuota klaida – nubaustas „Rosos“ saugas Audrius Gadeikis. Varžyboms artėjant į pabaigą atrodė, jog jos baisis lygiosiomis (1:1), tačiau aikštės šeimininkai savo sirgalių nenuvylė, 88-ąją min. pelnytas dar vienas įvartis. Jo autorius – „Juventos 99“ gynėjas Aivaras Rakašius. Na, o paskutiniąją susitikimo minutę tas pats žaidėjas dar ir geltoną kortelę užsidirbo. Galutinis rezultatas – 2:1 šeimininkų naudai.

Po pastarųjų  varžybų „Juventa 99“ LFF II lygos Vakarų zonoje užima 5-ąją vietą, „Rosa“ – gerokai žemiau, 10-oje vietoje.