Pirmadienį futbolo aištėje susitiko dvi pajūrio komandos – „Palanga“ B kovėsi prieš Klaipėdos „Atlantą“ B ir be jokio vargo šią ekipą įveikė. Tai buvo paskutinės Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos 14-ojo turo varžybos. Šeštadienį, rugsėjo 14-ąją, startuos 15-asis turas.

18-ąją varžybų minutę pirmąjį taiklų smūgį į Nikitos Abramovo saugomus „Atlanto“ vartus paleido „Palangos“ komandos žaidėjas Adomas Simė. Jo atidaryta įvarčių sąskaita antrąkart papildyta 33-ąją min., kai puikiai pasirodė „Palangoje“ žaidžiantis futbolininkas iš Brazilijos Daniel Tertuliano. Dar po kelių minučių klaipėdiškių vartus dukart iš eilės negailestingai atakavo Erikas Jonauskis. Po jo smūgių (37 ir 39 min.) švieslentė rodė 4:0 aikštės šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys pradėtas žaidėjų keitimais: „Palanga“ pailsėti išleido penkis futbolininkus, „Atlantas“ – du. Praėjus dešimčiai ramesnių antrojo kėlinių minučių, palangiškiai pratęsė nuožmių atakų prieš klaipėdiškius seriją. 56-ąją minutę priešininkų vartus sėkmingai įveikė Marijonas Grenda, po dešimties minučių – Gvidas Jonušas. Taigi rezultatas – jau 6:0. Bet tuo viskas nesibaigė. 78-ąją min. dar sykį pasižymėjo M. Grenda, o rungtynėms baigiantis (87 min.) viskas vainikuota aštuntuoju įvarčiu, kurio autorius – „Palangos“ ekipoje puolėjo pozicijas užimantis latvis Vladimirs Stepanovs. Varžboms finišavus švieslentė rodė palangiškius žaidėjus ir sirgalius džiuginančius skaičius – 8:0.

Po šio turo Vakarų zonos komados rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“, 2. „Banga“ B, 3. „Akmenės cementas“, 4. „Šilutė“, 5. Telšių „Džiugas“ B, 6. Plungės „Babrungas“, 7. „Palanga“ B, 8. Joniškio „Saned“, 9. Kelmės „Kražantė“, 10. Klaipėdos „Atlantas“ B.