Geriausiai sekėsi Telšių „Džiugui“ B

Šį savaitgalį tęsiasi Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos komandų susitikimai. Penktadienį Klaipėdoje žaidė vietos „Atlantas“ B ir Telšių „Džiugas“ B, šeštadienį – „Palanga“ B ir „Radviliškis“ bei Joniškio „Saned“ ir „Šilutė“. Tiesa, buvo numatytas ir dar vienas susitikimas – „Akmenės cemento“ ekipa laukė atvykstančių Kelmės „Kražantės“ žaidėjų, tačiau šie nepasirodė, taigi varžybos neįvyko. Sekmadienio vakarą – rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ B ir Plungės „Babrungo“.
„Džiugas“ sutriuškino klaipėdiškius
Penktadienį vykusios varžybos tarp „Atlanto“ ir „Džiugo“ ypač sėkmingos buvo telšiškiams, kurie klaipėdiškius sudorojo sausu rezultatu – aikštės šeimininkai nugalėti 0:7.
Pirmasis kėlinys nebuvo kažkuo ypatingas. Varžybos pradėtos geltona kortele, kurią teisėjas parodė „Atlanto“ žaidėjui Aleksandrui Fiodorovui (5 min.). Na, o kėlinio pabaigoje (44 min.) Vadimo Trefilovo saugomus „Atlanto“ vartus pirmąkart sėkmingai pramušė „Džiugo“ gretose žaidžiantis futbolininkas iš Gruzijos Valeri Kuridze.
Antrąjį kėlinį telšiškiai pradėjo antruoju įvarčiu. Jį 48-ąją minutę pelnė Rokas Lazdinauskas. 62-ąją minutę „Džiugo“ saugas Domantas Šluta gavo progą muši 11 metrų baudinį. Ir jis buvo taiklus – taip telšiškių rezultatas pagerintas iki 0:3. Po minutės sėkmė šypsojosi jau kitam Šlutai – ketvirtąjį įvartį savo komandai pelnė saugas Marius Šluta. Netrukus po pastarojo smūgio abiejų komandų žaidėjai užsidirbo po įspėjimą – geltonos kortelės parodytos „Džiugo“ vartininkui Kęstučiui Pilipavičiui (68 min.) ir „Atlanto“ žaidėjui Emilijui Golikovui (69 min.). Tą pačią minutę telšiškiai vėl džiaugėsi savojo saugo M. Šlutos taiklumu – dar vienu smūgiu jis rezultatą pakėlė iki 0:5. 71-ąją minutę antrąjį įvartį į savo sąskaitą įrašė ir Rokas Lazdinauskas. O paskutiniąją mačo minutę (90 min.) „Džiugą“ dar nudžiugino Viliaus Butkaus smūgis. Jo taikliai paleistas kamuolys rezultatą pagerino iki 0:7. Tokiu ir baigtas šis klaipėdiškių ir telšiškių susitikimas. Tiesa, prieš pastarąjį įvartį „Atlanto“ žaidėjas Jevgenij Dodonov dar pelnė geltoną kortelę.
„Palanga“ ir „Radviliškis“ – lygiosios
Septintąją vietą turnyrinėje lentelėje užimanti „Palanga“ namuose gana sėkmingai sužaidė prieš lyderę – „Radviliškio“ ekipą. Jų susitikimas baigėsi 2:2.
27-ąją minutę griežtą nuobaudą – raudoną kortelę – užsidirbo radviliškiečių saugas Justinas Janušonis. Tuoj po jo suklydo ir Agnius Juozapaitis, tačiau jau po minutės (28 min.) jis reabilitavosi, pelnydamas pirmąjį įvartį. 35-ąją minutę A. Juozapaitis pasižymėjo dar kartą – taiklus jo įvartis „Radviliškio“ rezultatą pagerino iki 0:2. Baigiantis pirmajam kėliniui, palangiškiams vis dėlto pavyko pasipriešinti galingajam varžovui – 43-iąją minutę taiklų įvartį į svečių vartus paleido Erikas Jonauskis. Taigi kėlinys baigėsi 1:2 svečių naudai. Tiesa, prieš tai du žaidėjai buvo nubausti geltonomis kortelėmis – pirmoji parodyta „Palangos“ komandoje žaidžiančiam saugui iš Latvijos Vladislavs Kuzmins. Antroji – radviliškiečiui Justui Gulbinui.
Antrasis kėlinys – taip pat gana įtemptas. Tiesa, įvarčio sulaukta tik vieno (82 min.) – „Palangos“ žaidėjas Dominykas Jakočiūnas, taikliai atakavęs varžovų vartus, rezultatą išlygino – 2:2. Tačiau geltonų kortelių šiose rungtynėse tikrai netrūko – pražangas padarė „Palangos“ ekipoje žaidžiantys brazilai Alan Bacundo Torres bei Daniel Tertuliano, vartininkas Marius Paukštė ir žaidėjas Mindaugas Vitkauskis.
Pergalę šventė „Šilutė“
Varžybos tarp Joniškio „Saned“ ir „Šilutės“ pradėtos pražangomis ir nuobaudomis už jas. Pirmosiomis minutėmis geltoną, o paskui – ir radoną kortelę išvydo „Saned“ žaidėjas Arūnas Gaubis. O „Šilutei“ jau per pirmąjį kėlinį pakvipo pergale – pirmojo sėkmingo įvarčio autorius buvo puolėjas Darius Paldauskas (14 min.). Tačiau netrukus po pirmojo įvarčio laukė ir pražanga, ją užsidirbo gynėjas Evaldas Užkuraitis. Bet netrukus tas pats žaidėjas – E. Užkuraitis – komandos draugams ir sirgaliams atsilygino dviem puikiais įvarčiais, kuriuos į varžovų vartus įkalė 24-ąją ir 44-ąją minutėmis.
Antrąjį kėlinį įvarčiu pradėjo šilutiškiai – puolėjas Andrius Marcinkevičius taiklus buvo 48-ąją minutę. Po pastarojo įvarčio, kai švieslentė rodė 0:4, joniškiečiai tarsi atsibudo. Pirmąjį įvartį ši ekipa pelnė 51-ąją minutę, jo autorius Airidas Mituzas. Po penkių minučių dar sykį pakilo E. Užkuraičio žvaigždė, jis pelnė penktąjį įvartį komandai, sau – trečiąjį. 69-ąją minutę „Saned“ pelnytų įvarčių skaičių pagerino Domas Nacickas. Taigi galutinis rezultatas – 2:5 svečių naudai.