Šiandien, ketvirtadienį, Telšių „Džiugo“ B ir Klaipėdos „Atlanto“ B varžybomis startavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos trečiojo turo susitikimai. Pirmosiose turo rungtynėse Fortūna šypsojosi aikštės šeimininkams – kad ir kaip stengėsi klaipėdiečiai, telšiškiai juos įveikė dvigubu rezultatu: į svečių vartus skriejo net keturi taiklūs įvarčiai, į šeimininkų – tik du.

Varžybų pradžioje gana ramiai žaidę abiejų komandų žaidėjai gerokai sukruto 30-ąją minutę, kuomet 16-metis „Džiugo“ saugas Arnas Kaveckis taikliu smūgiu į priešininkų vartus nudžiugino ir savo komandą, ir sirgalius.

Deja, lyderyste telšiškiai džiaugėsi trumpai. Praėjus vos penkioms minutėms, klaipėdiečiai išlygino rezultatą, o 39-ąją žaidimo minutę netgi sugebėjo persverti jį savo naudai. Ir vieną, ir kitą kartą „Džiugo“ vartus negailestingai atakavo „Atlanto“ puolėjas Martynas Vėlyvis. Taigi pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu, kuris aikštės šeimininkams nuotaikos tikrai nekėlė – 1:2 svečių naudai.

Antrasis kėlinys pradėtas žaidėjų keitimais. Nors per pirmąjį kėlinį buvo įveikti, telšiškiai pasiduoti neketino – 49-ąją varžybų minutę „Atlanto“ vartus sudrebinęs 16-mečio puolėjo Kipro Keliausko įvartis išlygino rezultatą (2:2). Dar po penkių minčių lyderiauti bandžiusio „Atlanto“ pozicijas susilpnino taiklus „Džiugo“ ekipos 14-mečio saugo Domanto Šlutos 11 metrų baudinys. Taigi rezultatas jau 3:2 Telšių naudai.

Ir tai dar ne viskas – 65-ąją rungtynių minutę „Atlanto“ vartininkas Daniel Ali Tek ketvirtą kartą praleido priešininkų kamuolį, kurį tąkart smūgiavo „Džiugo“ saugas Marius Papšys. Pastarasis įvartis buvo paskutinis, tad rungtynių pabaigoje skaičiai švieslentėje – 4:2 – liudijo nenuginčijamą aikštės šeimininkų pergalę.

Tiesa, neapsieita be pražangų – 55-ąją varžybų minutę geltoną kortelę išvydo „Džiugo“ žaidėjas Karolis Regelski, 76-ąją – „Atlanto“ futbolininkas Arminas Elkimavičius.

Priminsime, kad „Džiugas“ B Vakarų zonos turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą, „Atlantas“ B lieka zonos autsaideriu.

Rungtynių akimirkos. Rungtynių video galite rasti ,,Džiugas“ facebook paskyroje.