Kad ir kur žaistų, „Radviliškis“ visada laimi. Aštuonerios varžybos – aštuonios pergalės. Tokia sėkmė „Radviliškio“ ekipą lydi Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos komandų susitikimuose. Pergalingos radviliškiečiams buvo ir šiandienos (birželio 20-osios) rungtynės su Telšių „Džiugu“ B. „Radviliškis“ svečius įveikė garantuotu skirtumu – 4:1.
Radviliškiečiai iniciatyvą į savo rankas paėmė pačioje varžybų pradžioje. Pirmojo taiklaus smūgio į „Džiugo“ vartus autorius – saugas Marius Baziulis. Dar po devynių minučių sirgaliams apie save priminė geriausias „Radviliškio“, o kartu ir visos Vakarų zonos žaidėjas Deividas Dargužas, komandos rezultatą pakėlęs iki 2:0. Visai baigiantis pirmajam kėliniui, kuris pratęstas trimis minutėmis, „Radviliškis“ prie dviejų įvarčių pridėjo ir geltoną kortelę. Ją užsidirbo Darius Basevičius.
Nors ir pirmasis kėlinys nebuvo pasyvus, antrasis buvo kur kas aktyvesnis. Tiesa, pradėtas jis geltonomis kortelėmis. Jas užsidirbo radviliškietis Agnius Juozapaitis ir Telšių ekipos žaidėjas Elsevar Bakirzade. Taigi „Džiugas “ gavo galimybę sušvelninti rezultatą, bet ja nepasinaudojo – saugui Domantyui Šlutai patikėtas 11 metrų baudinys nebuvo realizuotas.
Tačiau po keleto minučių telšiškiams vis dėlto pavyko užsitikrinti, kad rungtynės nesibaigs sausu rezultatu – aikštės šeimininkų vartus pasiekė „Džiugo“ puolėjo Kipro Keliausko taikliai paleistas kamuolys. Toliau – visa serija pražangų – teisėjas geltonomis kortelėmis vieną po kito apdovanojo tris „Radviliškio“ žaidėjus – Edviną Sirutavičių, Nerijų Galucką ir Marių Urbonavičių, o galiausiai – ir „Džiugo“ saugą Marių Šlutą.
Po pastarosios pražangos prie baudų linijos stojo D. Dargužas. Taikliu 11 metrų baudiniu jis iki 3:1 pakėlė komandos rezultatą, o į savo sąskaitą įsirašė 15-ąjį šio sezono įvartį. Ir tai dar ne viskas – antrąkart šiose varžybose pasižymėjo ir Marius Baziulis, kurio dėka 85-ąją minutę švieslentė rodė 4:1 „Radviliškio“ naudai.
Artimiausios varžybos – šeštadienį ir sekmadienį. Susitinka Joniškio „Saned“ ir Kelmės „Kražantė“, „Šilutė“ ir Klaipėdos „Atlantas“ B bei Plungės „Babrungas“ ir „Akmenės cementas“.