Šeštadienį sužaistos LFF II lygos Vakarų zonos šeštojo turo varžybos tarp Joniškio „Saned“, kurią treniruoja Edmundas Bernotas“, ir Gargždų „Bangos“ B, kurią į pergales veda treneris David Marques Afonso. Pastaroji pergalė gargždiškiams ypatinga, leidusi iš šeštosios vietos turnyrinėje lentelėje pakilti į antrąją. Pirmasis kol kas – Klaipėdos „Neptūnas“.

Veiksmas aikštėje įsibėgėjo tik įpusėjus pirmajam kėliniui. Pradėta nuo geltonos kortelės, kurią 20-ąją varžybų minutę užsidirbo „Saned“ žaidėjas Marius Gudmonas. Po septynių minučių – pirmasis įvartis. Tiesa, juo džiaugėsi ne aikštės šeimininkai „Saned“, o jų svečiai „Banga“ B. Taiklų smūgį į Roko Jankausko saugomus Joniškio ekipos vartus paleido gargždiškių saugas Paulius Lotužys. Po pirmojo įvarčio juos vos spėta skaičiuoti. „Bangos“ B rezultatą gerino saugas Mindaugas Gelžinis (29 min.), vėliau dar kartą tiksliai smūgiavo P. Lotužys (30 min.), Karolis Toleikis (36 min.), o kėlinį gražiu penktuoju įvarčiu užbaigė Jonas Bičkus (45 min.).

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Banga“ B pratęsė pergalingą žygį. 49 min. užfiksuotas šeštasis įvartis, kurio autorius – saugas Armandas Šveistrys. Įsisiautėję svečiai šiek tiek pristabdyti 56-ąją min., kuomet „Saned“ gynėjas Mindaugas Sabas, sėkmingai atakavęs Manto Bertašiaus saugomus „Bangos“ B vartus, šiek tiek sušvelnino rungtynių rezultatą – 1:6. Tačiau tai galimai tik dar labiau pakurstė gargždiškių pergalės troškimą – įvarčiai sekė vienas kitą. Taiklumu dar kartą pasižymėjo J. Bičkus (61 min.), paskui – Ignas Venckus (71 min.), Klaidas Birgiola (77 min.), o galų gale dar dviem puikiais įvarčiais pergalę užtikrino I. Venckus (86 ir 89 min.). Taigi rungtynių pabaigoje švieslentė rodė joniškiečiams kraupų rezultatą – 1:11. Aikštės šeimininkams – tik pražangos: 69 min. už netinkamą elgesį iš aikštės pašalintas raudoną kortelę pelnęs „Saned“ žaidėjas Arūnas Šteinas, 80 min. geltoną kortelę užsidirbo Robertas Visockas.