Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Šeštadienį sužaistos LFF II lygos Vakarų zonos šeštojo turo varžybos tarp Joniškio „Saned“, kurią treniruoja Edmundas Bernotas“, ir Gargždų „Bangos“ B, kurią į pergales veda treneris David Marques Afonso. Pastaroji pergalė gargždiškiams ypatinga, leidusi iš šeštosios vietos turnyrinėje lentelėje pakilti į antrąją. Pirmasis kol kas – Klaipėdos „Neptūnas“.

Veiksmas aikštėje įsibėgėjo tik įpusėjus pirmajam kėliniui. Pradėta nuo geltonos kortelės, kurią 20-ąją varžybų minutę užsidirbo „Saned“ žaidėjas Marius Gudmonas. Po septynių minučių – pirmasis įvartis. Tiesa, juo džiaugėsi ne aikštės šeimininkai „Saned“, o jų svečiai „Banga“ B. Taiklų smūgį į Roko Jankausko saugomus Joniškio ekipos vartus paleido gargždiškių saugas Paulius Lotužys. Po pirmojo įvarčio juos vos spėta skaičiuoti. „Bangos“ B rezultatą gerino saugas Mindaugas Gelžinis (29 min.), vėliau dar kartą tiksliai smūgiavo P. Lotužys (30 min.), Karolis Toleikis (36 min.), o kėlinį gražiu penktuoju įvarčiu užbaigė Jonas Bičkus (45 min.).

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Banga“ B pratęsė pergalingą žygį. 49 min. užfiksuotas šeštasis įvartis, kurio autorius – saugas Armandas Šveistrys. Įsisiautėję svečiai šiek tiek pristabdyti 56-ąją min., kuomet „Saned“ gynėjas Mindaugas Sabas, sėkmingai atakavęs Manto Bertašiaus saugomus „Bangos“ B vartus, šiek tiek sušvelnino rungtynių rezultatą – 1:6. Tačiau tai galimai tik dar labiau pakurstė gargždiškių pergalės troškimą – įvarčiai sekė vienas kitą. Taiklumu dar kartą pasižymėjo J. Bičkus (61 min.), paskui – Ignas Venckus (71 min.), Klaidas Birgiola (77 min.), o galų gale dar dviem puikiais įvarčiais pergalę užtikrino I. Venckus (86 ir 89 min.). Taigi rungtynių pabaigoje švieslentė rodė joniškiečiams kraupų rezultatą – 1:11. Aikštės šeimininkams – tik pražangos: 69 min. už netinkamą elgesį iš aikštės pašalintas raudoną kortelę pelnęs „Saned“ žaidėjas Arūnas Šteinas, 80 min. geltoną kortelę užsidirbo Robertas Visockas.