„Banga“ B sutriuškino „Babrungą“

Sekmadienį įvyko dar vienos Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos dvyliktojo turo varžybos. Gargždų „Banga“ B namų aikštėje kovėsi prieš Plungės „Babrungą“. Nors plungiškiai – aukštesnėje pozicijoje nei Gargždų ekipa, pastaroji svečius, galima sakyti, paguldė ant menčių. „Banga“ savo sąskaitą papildė net šešiais įvarčiais, „Babrungas“ – vos vienu. Taigi gausiam gargždiškių sirgalių būriui (žiūrovų buvo net 200) buvo ne viena proga išlieti teigiamas savo emocijas.
„Banga“ savo sirgalius džiuginti pradėjo vos startavus rungtynėms – pirmasis kamuolys į Eimanto Brezgio saugomus „Babrungo“ vartus įskriejo jau 2-ąją susitikimo minutę. Šį įvartį pelnė „Bangos“ saugas Edgaras Anulis. Po keliolikos minučių pertraukos taiklių smūgių seriją pradėjo kitas Gargždų ekipos saugas – Paulius Lotužys. Pirmąjį įvartį jis pelnė 18-ąją minutę, taip savo komandos rezultatą pagerinęs iki 2:0. Po šio smūgio plungiškiai susiėmė ir taip pat atakavo –23-iąją minutę pirmą ir paskutinį įvartį savo komandai pelnė Aurelijus Barusas. O P. Lotužys nerimo – 31-ąją minutę ir jis pats, ir komanda, ir sirgaliai dar sykį džiaugėsi į varžovų vartus įskriejusiu kamuoliu. Pirmojo kėlinio rezultatas – 3:1 šeimininkų naudai. Pražangas per pirmąjį kėlinį užsidirbo „Babrungo“ žaidėjai Laurynas Gaudėšius ir A. Barusas.
P. Lotužio šlovės valanda tęsėsi ir prasidėjus antrajam kėliniui – jis sugebėjo pelnyti dar du įvarčius. Taikliais smūgiais „Bangos“ saugas pasižymėjo 48-ąją ir 57-ąją žaidimo minutėmis. Tačiau ir šie įvarčiai dar nebuvo paskutiniai per šias rungtynes – šeštuoju savo komandos sąskaitą papildė Karolis Toleikis, smūgiavęs 79-ąją susitikimo minutę.Taigi varžyboms finišavus švieslentė rodė 6:1. Už tokį puikų rezultatą komanda ir sirgaliai labiausiai dėkingi Pauliui, šįkart sugebėjusiam pelnyti net 4 įvarčius.
Po dvyliktojo turo Vakarų zonos komandos rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“ (tikėtina, kad ši komanda lyderės pozicijų niekam ir nebeužleis), 2. „Akmenės cementas“, 3. Plungės „Babrungas“, 4. „Šilutė“, 5. Gargždų „Banga“ B, 6. Telšių „Džiugas“ B, 7. „Palanga“ B, 8. Joniškio „Saned“, 9. Kelmės „Kražantė“, 10. Klaipėdos „Atlantas“ B.
Tryliktasis turas startuos rugpjūčio 31 d. 14 val. Plungėje – jėgas išbandys vietos „Babrungas“ ir Joniškio „Saned“.