Telšių rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojai – Byggvito

Sekmadienį, vasario 13 d. baigėsi daugiau kaip tris mėnesius trukusios Telšių rajono atviros salės futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo 12 komandų ir buvo vykdomos dviem etapais. Pirmą kartą norą dalyvauti šiose varžybose pareiškė 4 kaimyninių rajonų komandos – trys iš Mažeikių ir viena iš Šilalės.

🏆 Pirmąją vietą iškovojo Telšių „Byggvito“, antroji vieta atiteko Mažeikių „United“ ir trečiąją vietą užėmė Telšių ,,Benefisas”.

⚽️ Į antrąjį varžybų etapą kovoje dėl pagrindinės taurės pateko 1–6 vietas užėmusios komandos, o kitas žemesnes vietas užėmusios komandos rungtyniavo „Paguodos“ turnyre, kurio nugalėtoja tapo Mažeikių „FK Atmosfera“.

⚽️ Pirmenybių uždarymo metu futbolininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Vygantas Macevičius.

⚽️ Komandoms nugalėtojai ir prizininkėms buvo įteiktos taurės ir medaliai, o komandų geriausi žaidėjai apdovanoti prizais.

⚽️ Pirmenybes organizavo Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, vykdė Telšių sporto ir rekreacijos centras bei viešoji įstaiga „Telšių futbolas“.