„Babrungo“ ir „Bangos“ B triumfas

Penktadienį II lygos Vakarų zonoje įvyko dvejos neįtikėtinais rezultatais pasibaigusios rungtynės: Plungės „Babrungas“ namuose sausu rezultatu sutriuškino Joniškio „Saned“, Gargždų „Banga“ B be jokio gailesčio susidorojo su Kelmės „Kražante“.
„Babrungo“ sąskaitoje – 18 įvarčių!
„Babrungas“ pergalę prieš „Saned“ švęsti pradėjo nuo pat pirmos mačo minutės, kuomet pirmąjį įvartį pelnė Rokas Rusys. Vėliau plungiškių sąskaita pilnėjo kas keletą minučių, joniškiečių, deja, buvo nulinė. Per pirmąjį kėlinį pirmojo įvarčio autorius R. Rusys sugebėjo pelnyti dar tris (18 min., 24 min. ir 44 min.). Ne ką prasčiau pasirodė ir Tomas Birškys, ypač siautėjęs pirmojo kėlinio pabaigoje ir taip pat pelnęs keturis įvarčius (29 min., 41 min., 43 min. ir 44 min.). Po vieną pelnė Tomas Budrys (6 min.), Laurynas Gaudėšius (6 min.) ir Martynas Turskis (20 min.).
Taigi vien per pirmąjį kėlinį „Babrungas“ pelnė 11 įvarčių. Tačiau švieslentė rodė 12:0 – pagerinti rezultatą jiems padėjo patys joniškiečiai, kurių žaidėjas Arūnas Gaubis 28-ąją minutę pataikė į savo vartus.
Prasidėjus antrajam kėliniui, „Babrungas“ išleido pailsėti penkis žaidėjus. Tačiau dėl to sėkmė jų neapleido – iki rungtynių pabaigos pelnyti dar šeši įvarčiai: dukart taiklus buvo Martynas Skirmantas (52 min. ir 54 min.), po vieną pelnė M. Turskis (51 min.), Kęstutis Petkus (62 min.), Deimantas Valauskas (73 min.) ir T. Budrys (76 min.). Galutinis rezultatas – net 18:0!
Sirgalius džiugino ir gargždiškiai
Taip pat puikiai tądien žaidė ir Gargždų „Banga“ B, kuri pirmąjį įvartį į Kelmės „Kražantės“ vartus taip pat įmušė pirmąją rungtynių minutę – sėkmė lydėjo Neilą Ulbą. Po pirmojo taiklaus smūgio įvarčiai pasipylė lyg iš gausybės rago. Ir visi – į kelmiškių vartus. Iki pirmojo kėlinio pabaigos „Banga“ jų buvo pelniusi net aštuonis: keturių autorius – Ignas Venckus (7 min., 13 min., 19 min. ir 27 min.), du pelnė Darius Zubauskas (18 min. ir 40 min.), vieną – Justas Skuodas (33 min.). Neapsieita be pražangų – geltonas korteles užsidirbo „Kražantės“ žaidėjai Valdas Judeikis (15 min.) ir Nerijus Jokantas (45 min.) bei „Bangos“ futbolininkas J. Skuodas (17 min.).
Antrasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo. Žaidimas vėl vyko į vienus vartus – gargždiškiai tiesiog triuškino varžovus, kurių vartus pasiekė dar šeši įvarčiai. Ir komandą, ir sirgalius džiugino Mantas Petrikas (50 min.), du įvarčius pelnęs Benediktas Gailius (73 min. ir 77 min.), Mindaugas Gelžinis (82 min.), I. Venckus (87 min.) ir ypatingai džiugia natą mačą užbaigęs Paulius Lotužys, kurio įvartis kelmiškių vartus pasiekė 90-ąją minutę. Tą akimirką švieslentė rodė 14:0 aikštės šeimininkų naudai.
Artimiausios varžybos – rytoj. Susitinka Joniškio „Saned“ ir Klaipėdos „Atlantas“ B bei „Akmenės cementas“ ir „Šilutė“.