„Babrungas“ tiesiog sutriuškino „Bangą“

Šįvakar, penktadienį, puikiomis rungtynėmis džiaugėsi plungiškiai futbolo aistruoliai – Plungės stadione įvyko Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos trečiojo turo rungtynės, per kurias iki šiol turnyrinės lentelės viduryje buvęs Plungės „Babrungas“ ant menčių negailestingai paguldė vieną iš lygos favoričių Gargždų „Bangą“ B. Aikštės šeimininkai svečius paprasčiausiai sutriuškino.
Šios rungtynės – antrasis trečiojo turo susitikimas. Priminsime, kad pirmasis įvyko vakar Telšiuose. Ten pergale taip pat džiaugėsi aikštės šeimininkai – „Džiugo“ komanda, kuri Klaipėdos „Atlantą“ įveikė rezultatu 4:2.
Šįvakar plungiškiai įvarčių seriją pradėjo 14-ąją varžybų minutę, kai į „Bangos“ vartus įskriejo plungiškio Martyno Turskio taikliai paleistas kamuolys. Praėjus vos trims minutėms „Babrungas“ vėl pagerino savo rezultatą – tąkart gargždiškių vartininkas Dovydas Španceris neatlaikė „Babrungo“ saugo Tomo Birškio smūgio.
Įtampa aikštėje kaito, tad neišvengta klaidų. Teisėjams teko rodyti geltoną kortelę, kurią užsidirbo „Bangos“ žaidėjas Karolis Pliuškys.
O „Babrungas“, tiksliau – Tomas Birškys, siautėjo toliau. 26-ąją varžybų minutę jis savo komandai pelnė trečiąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašydamas antrąjį. Po šio įvarčio veiksmų ėmėsi gargždiškiai – triskart kamuolį praleidusį vartininką Dovydą Špancerį pakeitė Edgaras Norvilas. Tačiau ir tai negelbėjo – 41-ąją minutę Tomas Birškys įveikė ir šio vartininko saugomus vartus, savo komandai pelnydamas ketvirtąjį įvartį.
Baigiantis pirmajam kėliniui, teisėjas dar kartą pakėlė geltoną kortelę, šįkart jos nusipelnė „Babrungo“ žaidėjas Mantas Gedminas. Prasidėjus antrajam kėliniui – dar viena geltona kortelė. Ji iškelta „Bangos“ saugui Armandui Šveistriui.
Antrajam kėliniui įpusėjus, plungiškiai triumfavo pelnydami penktąjį įvartį. Jo autorius – vėlgi Tomas Birškys. Taigi rezultatas – 5:0. Toks jis išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos. Tiesa, 71-ąją varžybų minutę komandą į pergalę išvedusiam saugui leista pailsėti, Tomą aikštėje pakeitė Nojus Bumblauskas.
Po šių varžybų„Babrungas“ gerokai pataisė savo poziciją turnyrinėje lentelėje, šiuo metu plungiškių ekipa iš penktosios vietos jau pakilusi į antrąją. „Banga“ iš antrosios nusileido į ketvirtąją.
Rytoj, šeštadienį, futbolo aistruolių laukia dar trejos trečiojo turo rungtynės.