„Babrungas“ be vargo įveikė aikštės šeimininkus

Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Žagarės miesto stadione susitiko Joniškio „Saned“ ir Plungės „Babrungo“ ekipos. Čia surengtos Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos ketvirtojo turo varžybos. Pergalę šventė svečiai plungiškiai.
Plungės „Babrungas“ sužibėjo jau pirmajame šių rungtynių kėlinyje – pelnyti net du įvarčiai ir abiejų jų autorius tas pats futbolininkas Rokas Rusys. Pirmąjį kartą jis varžovų vartus taikliai atakavo 17-ąją minutę, antrąjį – pačioje kėlinio pabaigoje – 45-ąją minutę.
Antrąjį kėlinį „Babrungas“ taip pat pradėjo įvarčiu, kuris komandos persvarą padidino iki 0:3. Pastarąjį kartą (47 minutę) „Saned“ vartininkas Edvinas Charukevičius neatlaikė plungiškio Vytauto Birškio atakos.
Po šio įvarčio pasipylė geltonos kortelės – įspėjimus už pražangas gavo „Saned“ žaidėjai Arūnas Gaubis ir Airidas Mituzas bei „Babrungo“ atstovas Tomas Budrys.
Likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos aikštės šeimininkams ir jų sirgaliams teko dar sykį nusivilti – į „Saned“ vartus lėkė ketvirtasis taiklus kamuolys. Jį paleido plungiškis Laurynas Gaudėšius.
Paskutiniosios pirmojo raro rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 7-ąją – Telšiuose susitks „Džiugas“ B ir „Palanga“ B. Visą pirmąjį ratą pirmavo ir iki šiol lyderio pozicijoje išsilaikė be pralaimėjimų sužaidęs „Radviliškis“.