„Banga“ B ir „Neptūnas“ triuškino varžovus

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio sužaistos penkerios LFF II lygos Vakarų zonos aštuntojo turo varžybos. Buvo numatytos ir šeštosios – tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir Joniškio „Saned“, tačiau jos atidėtos. Šiame ture ypač svarias pergales šventė Gargždų „Banga“ B ir Klaipėdos „Neptūnas“.

Gargždiškiai priešininkus įveikė sausu rezultatu

Ketvirtadienį Gargžduose susitiko vietos „Banga“ B (treneris David Marques Afonso) ir Šiaulių „Juventa 99“ (treneris Arvydas Kšivickas).

Ekipų susitikimas prasidėjo nuo įvarčio, kurį jau ketvirtąją minutę į Luko Drasučio saugomus „Juventos 99“ vartus paleido „Bangos“ B saugas Mantas Petrikas. Kėliniui įpusėjus gargždiškiai dar du kartus pagerino savo rezultatą – 26 min. į šiauliškių vartus skriejo Gargždų ekipos puolėjo Jono Bičkaus spirtas kamuolys, po minutės – saugo Pauliaus Lotužio. Na, o baigiantis kėliniui abi komandos išvydo geltonas korteles – 44 min. teisėjas įspėjo „Bangos“ B žaidėją Andrių Lūžą, 45 min. – „Juventos 99“ puolėją Vytautą Mituzą.

Startavus antrajam kėliniui, sėkmė toliau šypsojosi Gargždams. 51min. 11 metrų baudinį puikiai realizavo saugas P. Lotužys. Toliau – vėl įvarčiai: „Juventos 99“ vartus rezultatyviai atakavo Ignas Venckus (58 min.), trečiąjį įvartį pelnęs P. Lotužys (72 min.) ir antrąsyk pasižymėjęs M. Petrikas (78 min.). Geltonos kortelės parodytos tik dukart – 60 min. teisėjai įspėjo šiauliškių gynėją Dovydą Lunskį, 83 min. – gargždiškių puolėją Benediktą Gailių. Nuaidėjus sirenai, švieslentė rodė ryškią „Bangos“ B pergalę – net 7:0.

„Tauras“ pasidavė „Babrungui“

Penktadienį Tauragėje poros šimtų sirgalių akivaizdoje žaidė vietos „Tauras“ (treneris Žydrūnas Mačaitis) ir Plungės „Babrungas“ (treneris Kęstutis Petkus).

Pirmasis kėlinys – nerezultatyvus. Tačiau pražangų buvo – teisėjas geltonomis kortelėmis baudė „Tauro“ žaidėją Antaną Jockų (20min.), o vėliau (30 min.) „Babrungo“ sudėtyje žaidžiantį saugą brazilą Alex Rhuann D Marco e Silva.

Antrasis kėlinys ir vėl pradėtas geltonomis kortelėmis. Jas užsidirbo „Tauro“ vartininkas Sidas Mačaitis ir žaidėjas Mindaugas Banzinas. Pirmasis, beje, ir vienintelis šių varžybų įvartis pelnytas 58 minutę. Jo autorius – pirmajame kėlinyje prasižengusio brazilo brolis dvynys puolėjas Marcos RudwereGenar e Silva. Jo dėka „Babrungas“ rungtynes laimėjo 0:1. Na, o susitikimui einant į pabaigą fiksuota dar viena pražanga – geltona kortelė iškelta aikštės šeimininkų komandos žaidėjui Lukui Drukteniui.

Triuškinanti „Neptūno“ pergalė

Penktadienį Klaipėdoje susitiko dvi vietos komandos – „Rosa(treneris Rimantas Vilavičius) ir „Neptūnas“ (treneris Donatas Navikas). Žaidimas prasidėjo „Rosos“ nesėkme Edgaro Anaškinsaugomus vartus pramušė komandos draugas Maksim Andrejev. Įvartis, žinoma, – „Neptūno“ naudai. Na, o po minutės „Neptūnas“ jau džiaugėsi vienu paskui kitą pelnytais savais įvarčiais: taiklūs buvo saugas Lev Son (4 min.), net dukart puolėjas Martynas Vėlyvis (jo įvarčiai fiksuoti 13 ir 17 min.), Erikas Vainoras (42min.).

Prasidėjus antrajam kėliniui, abi komandos į aikštę išleido atsarginį suolelį, tačiau tai „Rosos“ rezultato nepagerino, o „Neptūno“ nepablogino – pastarosios ekipos žaidėjai pelnė dar tris įvarčius, taip rezultatą pakeldami net iki 0:8. Antrajame kėlinyje puikiais įvarčiais pasižymėjo „Neptūno“ saugas Denis Matihin (53min.), Tautvydas Spiegis (59 min.), o pačioje rungtynių pabaigoje – dar ir žaidžiantis treneris D. Navikas (89 min.). Geltona kortelė per visas rungtynes parodyta tik vieną kartą – „Rosos“ žaidėjui Lukui Nedzinskui (79 min.).

Pergalę šventė „Radviliškis“

Šeštadienį Radviliškyje žaidė vietos „Radviliškis“ (treneris Mindaugas Urbonavičius) ir į svečius atvykęs Telšių „Džiugas“ B (treneris Rolandas Leščius).

Rungtynės pradėtos įvarčiu – 12 min. Mariaus Paukštės saugomus telšiškių vartus įveikė aikštės šeimininkų žaidėjas Laurynas Bratkauskas. Tą pačią minutę fiksuota ir pražanga „Džiugo“ B saugui Mariui Šlutai. 33 min. „Radviliškis“ džiaugėsi jau antruoju įvarčiu, jo autorius Edgaras Stankevičius. Paskui iki kėlinio pabaigos skaičiuoti jau ne įvarčiai, o geltonos kortelės, kurias užsidirbo „Džiugo“ B saugas brazilas Leonardo Antonio ir saugas Domantas Šluta bei „Radviliškio“ žaidėjas Justas Gulbinas.

Antrasis kėlinys – jau be pražangų, bet su trimis įvarčiais. 57 min. aikštės šeimininkų rezultatą iki 3:0 pakėlė antrąsyk per šias varžybas pasižymėjęs E. Stankevičius. 65 min. skaičius šiek tiek sušvelnino „Džiugo“ B saugas L. Antonio (3:1), tačiau baigiantis kėliniui (85 min.) sėkmė vėl lydėjo „Radviliškį“, kurio puolėjas Tadas Markevičius įmušė pergalę užtikrinusį ketvirtąjį įvartį. Taigi galutiniai skaičiai – 4:1.

„Šiauliai“ B įveikė aikštės šeimininkus

Šeštadienį Šilutėje surengtos vietos „Šilutės“ (treneris Svajūnas Česnulis) ir „Šiaulių“ B (treneris Marius Gurskis) varžybos.

Susitikimas prasidėjo nuo įvarčio. Deja, ne aikštės šeimininkų, o svečių naudai: devintąją minutę Artūro Normanto saugomus „Šilutės“ vartus įveikė šiauliškių saugas Ignas Paulius. Po 9 min. tas pats žaidėjas turėjo galimybę pagerinti rezultatą įmušdamas 11metrų baudinį, tačiau tąkart jam nepasisekė. Bet po minutės „Šiauliai“ B vis dėlto džiaugėsi antruoju įvarčiu, jį pelnė puolėjas Mantas Pikčiūnas. O 35 min. visus vėl nudžiugino I. Paulius, komandos rezultatą pakėlęs iki 0:3. Beje, toks jis išliko iki pat rungtynių pabaigos. Vėliau fiksuotos tik pražangos. Geltonas korteles išvydo „Šilutės“ žaidėjai Arvydas Miklovis ir Andrius Marcinkevičius ir „Šiaulių“ B atstovas Justas Petravičius.