„Banga“ B ir „Neptūnas“ triuškino varžovus

Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio sužaistos penkerios LFF II lygos Vakarų zonos aštuntojo turo varžybos. Buvo numatytos ir šeštosios – tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir Joniškio „Saned“, tačiau jos atidėtos. Šiame ture ypač svarias pergales šventė Gargždų „Banga“ B ir Klaipėdos „Neptūnas“.

Gargždiškiai priešininkus įveikė sausu rezultatu

Ketvirtadienį Gargžduose susitiko vietos „Banga“ B (treneris David Marques Afonso) ir Šiaulių „Juventa 99“ (treneris Arvydas Kšivickas).

Ekipų susitikimas prasidėjo nuo įvarčio, kurį jau ketvirtąją minutę į Luko Drasučio saugomus „Juventos 99“ vartus paleido „Bangos“ B saugas Mantas Petrikas. Kėliniui įpusėjus gargždiškiai dar du kartus pagerino savo rezultatą – 26 min. į šiauliškių vartus skriejo Gargždų ekipos puolėjo Jono Bičkaus spirtas kamuolys, po minutės – saugo Pauliaus Lotužio. Na, o baigiantis kėliniui abi komandos išvydo geltonas korteles – 44 min. teisėjas įspėjo „Bangos“ B žaidėją Andrių Lūžą, 45 min. – „Juventos 99“ puolėją Vytautą Mituzą.

Startavus antrajam kėliniui, sėkmė toliau šypsojosi Gargždams. 51min. 11 metrų baudinį puikiai realizavo saugas P. Lotužys. Toliau – vėl įvarčiai: „Juventos 99“ vartus rezultatyviai atakavo Ignas Venckus (58 min.), trečiąjį įvartį pelnęs P. Lotužys (72 min.) ir antrąsyk pasižymėjęs M. Petrikas (78 min.). Geltonos kortelės parodytos tik dukart – 60 min. teisėjai įspėjo šiauliškių gynėją Dovydą Lunskį, 83 min. – gargždiškių puolėją Benediktą Gailių. Nuaidėjus sirenai, švieslentė rodė ryškią „Bangos“ B pergalę – net 7:0.

„Tauras“ pasidavė „Babrungui“

Penktadienį Tauragėje poros šimtų sirgalių akivaizdoje žaidė vietos „Tauras“ (treneris Žydrūnas Mačaitis) ir Plungės „Babrungas“ (treneris Kęstutis Petkus).

Pirmasis kėlinys – nerezultatyvus. Tačiau pražangų buvo – teisėjas geltonomis kortelėmis baudė „Tauro“ žaidėją Antaną Jockų (20min.), o vėliau (30 min.) „Babrungo“ sudėtyje žaidžiantį saugą brazilą Alex Rhuann D Marco e Silva.

Antrasis kėlinys ir vėl pradėtas geltonomis kortelėmis. Jas užsidirbo „Tauro“ vartininkas Sidas Mačaitis ir žaidėjas Mindaugas Banzinas. Pirmasis, beje, ir vienintelis šių varžybų įvartis pelnytas 58 minutę. Jo autorius – pirmajame kėlinyje prasižengusio brazilo brolis dvynys puolėjas Marcos RudwereGenar e Silva. Jo dėka „Babrungas“ rungtynes laimėjo 0:1. Na, o susitikimui einant į pabaigą fiksuota dar viena pražanga – geltona kortelė iškelta aikštės šeimininkų komandos žaidėjui Lukui Drukteniui.

Triuškinanti „Neptūno“ pergalė

Penktadienį Klaipėdoje susitiko dvi vietos komandos – „Rosa(treneris Rimantas Vilavičius) ir „Neptūnas“ (treneris Donatas Navikas). Žaidimas prasidėjo „Rosos“ nesėkme Edgaro Anaškinsaugomus vartus pramušė komandos draugas Maksim Andrejev. Įvartis, žinoma, – „Neptūno“ naudai. Na, o po minutės „Neptūnas“ jau džiaugėsi vienu paskui kitą pelnytais savais įvarčiais: taiklūs buvo saugas Lev Son (4 min.), net dukart puolėjas Martynas Vėlyvis (jo įvarčiai fiksuoti 13 ir 17 min.), Erikas Vainoras (42min.).

Prasidėjus antrajam kėliniui, abi komandos į aikštę išleido atsarginį suolelį, tačiau tai „Rosos“ rezultato nepagerino, o „Neptūno“ nepablogino – pastarosios ekipos žaidėjai pelnė dar tris įvarčius, taip rezultatą pakeldami net iki 0:8. Antrajame kėlinyje puikiais įvarčiais pasižymėjo „Neptūno“ saugas Denis Matihin (53min.), Tautvydas Spiegis (59 min.), o pačioje rungtynių pabaigoje – dar ir žaidžiantis treneris D. Navikas (89 min.). Geltona kortelė per visas rungtynes parodyta tik vieną kartą – „Rosos“ žaidėjui Lukui Nedzinskui (79 min.).

Pergalę šventė „Radviliškis“

Šeštadienį Radviliškyje žaidė vietos „Radviliškis“ (treneris Mindaugas Urbonavičius) ir į svečius atvykęs Telšių „Džiugas“ B (treneris Rolandas Leščius).

Rungtynės pradėtos įvarčiu – 12 min. Mariaus Paukštės saugomus telšiškių vartus įveikė aikštės šeimininkų žaidėjas Laurynas Bratkauskas. Tą pačią minutę fiksuota ir pražanga „Džiugo“ B saugui Mariui Šlutai. 33 min. „Radviliškis“ džiaugėsi jau antruoju įvarčiu, jo autorius Edgaras Stankevičius. Paskui iki kėlinio pabaigos skaičiuoti jau ne įvarčiai, o geltonos kortelės, kurias užsidirbo „Džiugo“ B saugas brazilas Leonardo Antonio ir saugas Domantas Šluta bei „Radviliškio“ žaidėjas Justas Gulbinas.

Antrasis kėlinys – jau be pražangų, bet su trimis įvarčiais. 57 min. aikštės šeimininkų rezultatą iki 3:0 pakėlė antrąsyk per šias varžybas pasižymėjęs E. Stankevičius. 65 min. skaičius šiek tiek sušvelnino „Džiugo“ B saugas L. Antonio (3:1), tačiau baigiantis kėliniui (85 min.) sėkmė vėl lydėjo „Radviliškį“, kurio puolėjas Tadas Markevičius įmušė pergalę užtikrinusį ketvirtąjį įvartį. Taigi galutiniai skaičiai – 4:1.

„Šiauliai“ B įveikė aikštės šeimininkus

Šeštadienį Šilutėje surengtos vietos „Šilutės“ (treneris Svajūnas Česnulis) ir „Šiaulių“ B (treneris Marius Gurskis) varžybos.

Susitikimas prasidėjo nuo įvarčio. Deja, ne aikštės šeimininkų, o svečių naudai: devintąją minutę Artūro Normanto saugomus „Šilutės“ vartus įveikė šiauliškių saugas Ignas Paulius. Po 9 min. tas pats žaidėjas turėjo galimybę pagerinti rezultatą įmušdamas 11metrų baudinį, tačiau tąkart jam nepasisekė. Bet po minutės „Šiauliai“ B vis dėlto džiaugėsi antruoju įvarčiu, jį pelnė puolėjas Mantas Pikčiūnas. O 35 min. visus vėl nudžiugino I. Paulius, komandos rezultatą pakėlęs iki 0:3. Beje, toks jis išliko iki pat rungtynių pabaigos. Vėliau fiksuotos tik pražangos. Geltonas korteles išvydo „Šilutės“ žaidėjai Arvydas Miklovis ir Andrius Marcinkevičius ir „Šiaulių“ B atstovas Justas Petravičius.