„Atlantui“ B – techninis pralaimėjimas

Sekmadienį ir pirmadienį įvyko trejos II lygos Vakarų zonos 16-ojo turo varžybos. Sekmadienį Žagarėje žaidė Joniškio „Saned“ ir Klaipėdos „Atlantas“ B, kiek vėliau – „Akmenės cementas“ ir „Šilutė“, pirmadienį – „Palanga“ B ir Telšių „Džiugas“ B. Didžiausią nesėkmę patyrė „Atlantas“ B, iš pradžių šventęs pergalę, o paskui sužinojęs, kad tapo pralaimėtoju.

Įskaitė pralaimėjimą

„Saned“ ir „Atlanto“ varžybos prasidėjo taikliais klaipėdiečių smūgiais į Joniškio ekipos vartus. 9-ąją minutę įvartį pelnė Gedas Lideika, 12-ąją taikliu smūgiu pasižymėjo Aleksandr Dymov. Po šių įvarčių švieslentė rodė 0:2 23-ąją min. „Saned“ sugebėjo šiek tiek atsigriebti – įvartį pelnė Domas Nacickas.

Prasidėjus antrajam kėliniui, joniškiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – Arūno Gaubio dėka komandos susilygo 2:2. Tačiau 72-ąją minutę „Atlantas “ ir vėl džiaugėsi įvarčiu, kurį pelnė Kasparas Davidonis. Ir per pirmąjį, ir per antrąjį kėlinį teisėjui teko kelti geltonas korteles. Jas užsidirbo „Saned“ žaidėjas A. Gaubis (38 min.) ir varžovų atstovai A. Dymov (41 min.) ir Emilijus Golikovas (85 m.).

Jau atrodė, kad „Atlantas“ B, mačą laimėjęs 2:3, šįkart švęs vieną iš retų savo pergalių, deja… Po rungtynių paaiškėjo, kad šios ekipos sudėtyje buvo neregistruotų žaidėjų. Išlindus šiam faktui, komandai surašytas drausminis protokolas, įskaitytas techninis pralaimėjimas, o galutinis rezultatas – 3:0 Joniškio futbolininkų naudai.

„Šilutė“ nugalėjo aikštės šeimininkus

Taip pat sekmadienį vykusios „Akmenės cemento“ ir „Šilutės“ varžybos buvo kur kas ramesnės už ankstesnes. Pirmąjį įvartį jose pelnė šilutiškis puolėjas Andrius Marcinkevičius (10 min.). P kurio laiko – 27 min. – akmeniškiai turėjo progą išlyginti rezultatą, įmušdami 11 metrų baudinį. Deja, gybėjo Aivaro Rakašiaus smūgis į „Šilutės“ vartus nebuvo sėkmingas.

Antrojo kėlinio metu „Šilutės“ puolėjui Robertui Šmitui parodyta geltona kortelė, o po keliolikos minučių (81 min.) jis tapo antrojo įvarčio autoriumi. Taigi varžybų pabaigoje švieslentė rodė 0:2 „Šilutės“ naudai.

„Palanga“ B ir „Džiugas“ B – lygiosios

„Palangos“ B ir Telšių „Džiugo“ B mačo pirmasis kėlinys buvo gana įtemptas – įvarčiai vijo vienas kitą. 12 min. pirmąjį pelnė telšiškių saugas Skirmantas Rakauskas, po dviejų minučių taikliu spyriu jau džiaugėsi palangiškis Dominykas Jakočiūnas. 26-ąją min. sėkmė vėl šypsojosi „Džiugui“, tiksliau – jo saugui Mariui Šlutai, sugebėjusiam komandos rezultatą vėl persverti savo pusė – 1:2. 43 minutę skaičiai vėl buvo išlyginti –  „Džiugo“ vartus vėl įveikė D. Jakočiūnas.

Taigi rezultatas – 2:2. Toks jis išliko iki pat rungtynių pabaigos, nes per visą antrąjį kėlinį daugiau įvarčių ir nepelnyta. Būta tik pražangų – įspėjimus gavo „Palangos“ žaidėjas Daniel Tertuliano, atvykęs iš Brazilijos, ir iš tos pačios šalies į „Džiugo“ gretas įsiliejęs saugas Leonardo Antonio.

Kitos varžybos – rugsėjo 28-ąją, šeštadienį. Startuos 17-asis šio sezono turas.