Trečiadienį Klaipėdoje įvyko paskutinės Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos penktojo turo varžybos – jėgas išbandė Klaipėdos „Atlantas“ B ir „Palanga“ B. Po šio mačo nei viena, nei kita komanda savo vietos turnyrinėje lentelėje nepagerino ir nepablogino, mat rezultatas – 0:0.
Veiksmas futbolo aikštėje prasidėjo tik antrojo kėlinio metu. Per pirmąjį nebuvo nei įvarčių, nei klaidų, nei keitimų.
Įsivažiavus antrajam kėliniui, palangiškiai pakeitė porą žaidėjų. Po kelių minučių keitimas įvyko ir „Atlanto“ ekipoje. 68-ąją minutę užfiksuota pirmoji pražanga – teisėjas geltoną kortelę iškelė Klaipėdos komandos gynėjui Gustui Gumbaravičiui. O „Palanga“ toliau keitė žaidėjus – per aštuonias minutes nuo atsarginių suolelio buvo pakelti dar trys futbolininkai, tačiau tai veiksmo aikštėje neišvystė.
85-ąją minutę geltonas korteles užsidirbo abiejų ekipų žaidėjai – nubaustas „Atlanto“ futbolininkas Aleksandr Fiodorov ir varžovų atstovas Rokas Jurevičius. Po šių pražangų keitimas įvyko ir „Atlanto“ pusėje, bet vėlgi – iš to jokios naudos. Paskutinysis veiksmas aikštelėje – palangiškio Marijaus Liolio pražanga (88 min.), už kurią jam taip pat parodyta geltona kortelė.
Rungtynių baigtis, kaip ir minėjome, – 0:0.
Po šio mačo, sezonui persisvėrus į antrąją pusę, Vakarų zonos komandos rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“ (25 įvarčiai, 4 praleisti), 2. „Akmenės cementas“ (15 įvarčių, 3 praleisti). 3 „Džiugas“ B (taip pat 15 įvarčių, bet 10 praleistų), 4. „Babrungas“ (12 įvarčių, 5 praleisti), 5. „Šilutė“ (18 įvarčių, 11 praleistų), 6. „Banga“ B (12 įvarčių, 16 praleistų), 7. „Palanga“ B (6 įvarčiai, 9 praleisti), 8. „Atlantas“ B (6 įvarčiai, 21 praleistas), 9. „Kražantė“ (8 įvarčiai, 23 praleisti), 10. „Saned“ (4 įvarčiai, 19 praleistų).
Šeštasis turas startuos šeštadienį Šilutėje, kur aikštės šeimininkai susitiks su Radviliškio ekipa.